1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.301
    Ödül Puanları:
    113

melonkolik nickler

Konu, 'msn nickleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

melonkolik nickler eleştirme nickleri eleştirme beni beğendiysen takdir et nicki beni beğendiysen takdir et melonkolik *Sevmeye €ngel değiL mesafeLer.. Geçici ßu ayrıLık.... ßir rüya farzet.. Sonunda zafer bizim oLacak Saßr€T
    *kaLßin kadar konuş...!!!
    *senin içinde ßen ßitmiş oLsaydım ßenim içimde sen ya$ıyor oLmazdın...!!:
    *ikimizde $a$kınız göte geLdi a$kımız

*
    a$kmI dedin bana sa¢maLadIn Seni Seviyørum diyene inanma yøL ver beni
    en son bIrakIpta qIdende bni her$eyden cok severdI bø$hveR
    *Seni seviyorum demek marifet değildir..Önemli olan o kelimenin tüm sorumluluklarını alabilmek..
    *sevgiyi yalan edenlere sahte sevgilere PAYDOS!''Bir yazar demiş ya''sen git aşk bana kalsın..
    bende diorumki"BEN BURDAYIM KOLPA AŞKIN SENDE KALSIN..!
    *ßizi satanLarı ßiz ßeLe$e veririz.....!!!!
    *Senin Yerini ßaşkası aLır,ßeni araSanda eLin ßoş kaLır,Sen Sevmedikten Sonra Seni Kim Tanır,yolun aCık oLsun git güLe güLe

*__Bu alemde şekli ben koyar ben
    çizerim,Oyunu ben başlatır ben bitiririm
    işine gelmezse GAME OVER beee
    Güzelim__

*ELeşTiRme Beni Beğendiysen Takdir
    Et... Hoşuna Gitmiyosam Kafana TaQma
    GüzeLim S..... eT...!!!

** ((( **aşk benm damarlarımda dolaşan etkiii...ben aşık olmam..bnmki sadece etkiye tepkii!) )))

**ŞaNıM ŞöhretiM yoKKi,
    ParaM PuluM olsuN,
    Masada Bir KadeH raKıM,YaNıMda seVdigiM,
    ÖleNe Kadar iÇmezseM MeKaNıM ceHeNNeM olsuN

**EskideN KaraNlıKtaN korKar rüzgardaN ürperirdiM!!!! ŞiMdi ise rüzgar yoldasıM KaraNlıK sırdasıM oldu..!!!!

* SENİ SEVİYORUM SANA TAPIYORUM SAKIN INANMA CUNKU ATIYORUM!
    * Güldüm Aglattilar,Sevdim Aldattilar,Sarildim Biraktilar,Saolsun Dostlar,Sevenler,Sevilenler,Beni Zorla $air Yaptilar
    * Harcadınız Beni Artıq yeter,Her yeni Sevgili Daha da Beter,Teker Teker gelin ULan Teker teker Sizi Bana Sayıyla mı Verdilerr??
    * popçu değiliz ki sewgilimiz olsun! rockçı değiliz ki altımızda arabamız olsun!RAPçiyiz bıraknca kafamız gusel olsun!!
    * popçu değiliz ki sewgilimiz olsun! rockçı değiliz ki altımızda arabamız olsun!RAPçiyiz bıraknca kafamız gusel olsun!!
    * HİÇ KİMSE BAKİRE DEĞİLDİR, ÇÜNKÜ HAYAT HEPİMİZİ......Sİ.....Tİ!!
    * A$k'La SakLanßaç oYnuorm !! En iisi içimdn 9'a kadar saymaK we onu oLduğu Yerde Unutmak...!
    * Sen sev seni seveni dağda çoban olsa bile sevme asla seni sevmeyeni şu gördüğün Türkiye'de kral olsa bile
    * Ne seni unutmak gibi bir çabam var, nede aşkını körükleyen bir rüzgar, ne seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm nede seni kırmaya dayanacak bir kalbim var...
    * Senin Sevgin Altın olsaydı ,Onu eritip içimde kan diye dolaştırırdım.
    * sevgiyi taşımak değil hasreti çekmek zor.. gülmeyi unutmak değil ağlamaya alışmak zor.. yaşamak ölmek değil özleyip de görememek zor..

melonkolik nickler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. nickler

nickler

dériN bi déNıziN dibiNé çöKmü$ biR haziNé a$k déNéN.. вιя уєя∂є кüçüк ιηѕαηℓαяıη вüуüк göℓgєℓєяι σℓυşυуσяѕα σяα∂α güηєş вαтıуσя ∂ємєктιя. αѕℓα вιяιℓєяιηιη υмυ∂υηυ кıямα, вєℓкι∂є ѕαнιρ σℓ∂υкℓαяı тєк şєу σ'∂υя. нαуαттα є∂ιη∂ιğιм тє¢яüвєℓєя, ує∂ιğιм кαzıкℓαяıη тσρℓαмı∂ıя. αуηı ∂ιℓι кσηυşαηℓαя ∂єğιℓ, αуηı ∂υуgυуυ ραуℓαşαηℓαя αηℓαşαвιℓιя. ∂σѕтυη ∂σѕтυм∂υя, ∂üşмαηıη ∂üşмαηıм. ѕσηυηυ...
  2. Messenger nickleri msn nick

Messenger nickleri msn nick

dürüstlük nickleri ÇaM saKıZı mıSın ¿? yoKsa CoßaN aRmaqaNı Mı ¿? - uqRasaMaM düNLé ! bN yaRıNa baKaN ciNsTénimMm. yarıN mı işTé o baNa coOok uzaK..! 1 aqaCa asdM kaLbMı öLdRdM yawas yawas. qeRceKten sewMek diiL sewqiYi qösdeRmeK önMLi [[ \\\ ٿ sн℮к℮y кııSsS & Pamuк s℮к℮yii /// ]] İki $ékéR véRséM kâNdıRâbiŁiR miyiM iciMdéKi Cocuqu....Dâhâ mutŁu,dâhâ mâvi yâRınŁârâ uyâNMâya iKnâ...
  3. Bu nickler farklı nickler

Bu nickler farklı nickler

hiç kullanılmamış nickler kullanılmamış nickler (•ิ_•ิ ௫ ♥♥ Turk bayragi=|͇̿C͇̿¤̿ ͇̿| (¸.'´(¸.•'´* ♥ * `'•.¸)`'`.) NiSaN YaĞmUrU (`'.¸(`'•.¸* ♥ * ¸.•'´)¸.'´) ◄███▓▒░░kaPaDıoKyALı Deİlİz NEVŞEHİRLİYİZ ░░▒▓███► ҳ̸Ҳ●●•٠ Asi ٠•●●ҳ̸Ҳ (¯`•.¸¸.¤*¨♥¨*¤ SeNi SeViYoRUm GıCıK ŞeY¤*¨♥¨*¤.¸¸.•´¯) ¤*¨♥¨*¤…:::Asİ GuSeL:::… ¤*¨♥¨*¤ ๏●◊º°‘¨ஐ๑¤ۣۜ..¤ஐ๑ ¸ǺگҚιм گẽήί گẽυίγσґựм๑ ¤ۣۜ..¤ ¨‘°º◊●๏!: ¨‘°º +-...
  4. -NicKLer-

-NicKLer-

. ...........
  5. NicKLerim...

NicKLerim...

...................

Sayfayı Paylaş