Memurlar şenlikte buluştu

Memurlar şenlikte buluştu
Memurlar Vakfı Kayseri Şubesi Tarafından Geleneksel Olarak Kutlanan "5. Memur Şenliği" Bu Yıl da Çeşitli Etkinliklerle Kutlandı. Değişik Yarışmaların Gerçekleştirildiği Piknikte Memurlar Yoğun Geçen Haftanın Stresini Attı Hem de Aileleriyle Birlikte Güzel Bir Hafta Sonu Geçirdi.

Memurlar Vakfı Kayseri Şubesi tarafından geleneksel olarak kutlanan "5. Memur Şenliği" bu yıl da çeşitli etkinliklerle kutlandı. Değişik yarışmaların gerçekleştirildiği piknikte memurlar yoğun geçen haftanın stresini attı hem de aileleriyle birlikte güzel bir hafta sonu geçirdi.
Kocasinan Kosova Parkı mesire alanında gerçekleştirilen pikniğe çok sayıda memur ve ailesi katıldı. Neşeli bir ortamda geçen piknikte, yoğurt yeme yarışması, yemek ve tatlı yarışması, çuval yarışması, halat yarışması ve yumurta yarışması gibi çeşitli etkinlikler gerçekleştirildi. Özellikle yoğurt yeme yarışmasında sırasında gerçekleşen görüntüler pikniğe katılanları eğlenceli dakikalar yaşattı. Eğlenirken sosyal sorumluluklarını da unutmayan kamu görevlileri Kızılay Kan Merkezi tarafından şenlik alanına kurulan çadırda kan bağışında bulundu.


Memurlar Vakfı Kayseri Şubesi Başkanı Mehmet Bozkurt, bu şenliği geleneksel hale getirdiklerini kaydederek, memurların eş ve çocuklarıyla birlikte hoşça vakit geçirmelerini sağladıklarını belirtti. Bozkurt, vakıf olarak çeşitli etkinliklere de imza attıklarını belirtti. Bozkurt, "Yıl içerisinde sanatsal, kültürel ve sportif faaliyetler olarak kan bağış kampanyası, konferanslar, başarılı memur çocuklarının ödüllendirilmesi, tiyatro oyunu, futbol turnuvası, tarihi, kültürel ve doğal güzellikleri olan yerlere şehirler arası geziler ve her pazar günü sabahı Talas İlçesi Alidağı yürüyüşü gibi etkinliklerimiz var. Bu tür etkinliklerimiz artarak devam edecek. Bu yıl 5. kez düzenlediğimiz şenliğimizde sosyal sorumluluklarımızı da yerine getirelim istedik. Eğlenirken kan bekleyen hastalara da yardımcı olabilmek amacıyla mini bir kan bağışı kampanyası düzenledik" dedi.
Melikgazi Kaymakamı Nusret Dirim ile Kayseri Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Emrullah Akdemir'inde katıldığı şenlik çeşitli etkinliklerle devam etti.


haberler.com
 
*MeleK*

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Cevap: Memurlar şenlikte buluştu

paylaşımın için teşekkürler canım
 
Üst