1. THESECRET

  THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

  Kayıt:
  16 Temmuz 2014
  Mesajlar:
  2.146
  Beğenilen Mesajlar:
  225
  Ödül Puanları:
  63
  Şehir:
  İstanbul

  Merak edilen yönleriyle Selin Şekerci röportajı

  Konu, 'Magazin' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

  Selin Şekerci kimdir? Selin Sekerci'nin hayatı? Selin Şekerci'nin ailesi
  8 yaşına kadar bale yapan Şekerci, geçirdiği trafik kazası sonucu çok sevdiği baleden uzaklaşmak zorunda kalır. Annesinin tiyatro kursuna gitme önerisi ile oyunculuk serüveni başlar. Konservatuar mezunu olmayan genç oyuncu önce İzmir’de özel bir tiyatroda, ardından Devlet Tiyatrosu’nda yer alır. Televizyon ile tanışması ise cast ajansından gelen bir teklifle gerçekleşir.

  Şekerci’nin yeteneği bale ve oyunculuktan da ibaret değildir. Sektöre girmeden önce İzmir’de solistlik yaptığından ve başarılı bulunduğu için etrafındakiler bir müzik programı yapması yönünde oldukça ısrarcı. Güneri Civaoğlu’nun programı söylediği şarkı ile sesinin güzelliğini ispatladığını söyleyen menajeri ise 2012 yılında bir şekilde Selin’in müzik yeteneğini ortaya çıkarak işler yapacağına inanıyor. Bu bilgiler ışığında ilerleyeceğimiz röportaja Selin’in ailesini tanıyarak başlıyoruz.
  Bildiğim kadarıyla üç kardeşiz. Annemin ikinci evliliğinden bir kardeşim var, bir de babamın diğer evliliğinden bir kardeşim var diye biliyorum. Annem ve babam ben 5 yaşındayken boşandıktan sonra görüşmüyoruz babamla. Annemle kendimize bir hayat kurduktan sonra babam dediğim annemin 2. eşi dahil oldu hayatımıza, 11 yaşındaydım. Daha sonra kardeşim doğdu ve şimdi 8 yaşında. “Yıkılmış ailelerin sorunlu çocukları” konseptine örnek gösterilebilecek biriyim. Ama tabii sonra toparladık her şeyi.

  Ergenlikdönemin çalkantılı geçmiştir o zaman.


  Annemin evliliği tam ergenliğe girdiğim döneme denk geldi. Aslında evlenmesini ben istemiştim ama evde yabancı birinin olması kıskandırdı beni. Annemle yatmaya alışkındım ama artık başkası vardı yanında. Üstüne bir de kardeş eklenince ben iyice kendimden geçtim. Evden kaçma girişimlerim bile oldu (Gülüyor). Dikkat çekmek için neler yapmadım ki!
  Tiyatroya başlayınca zamanımı büyük bir kısmını kapladığı ve de bana para kazandırdığı için “Kendi hayatım var artık” demeye başladım. Ergenlik 16 yaşında bitmişti benim için.

  Çocukluğunda ailevi problem yaşayanlar için “kendine düzgün bir aile kurma konusunda takıntılı oldukları” görüşü vardır genelde. İlişkilerine bu durum nasıl yansıdı?

  Benim üzerimdeki etkisi asla aile kurmamaya yönelikti. Çünkü ben bu kurumun, sırf büyükler istedi diye zorla oluşturulan ve asla başarılı olamayacak bir yapıda olduğunu düşünürdüm. Kardeşim doğduktan sonra bu bakış açım biraz değişti ve ailenin hoş olabileceğini gördüm. Ancak bir çocuğun sorumluluğundan önce bir eşin sorumluluğunu almak gerekli diye düşünüyorum. Ben annem gibi tek başıma bir çocuğun sorumluluğunu da alamam mesela.

  2.5 yıl süren bir ilişkim oldu ve o süre içinde hiç bu konular üzerine kafa yormadım. İlişkim bittikten sonra bu flörtlerin sonu olmadığını ve ilk defa birinin elinin benim üzerimde olmasını istediğimi fark ettim. Çünkü bu kadar yorucu bir sektörde çalışırken istediğin düzeni tek başına elde edemeyeceğini görüyorsun. Hele de büyük şehirde yaşayan bir kadınsan ne yazık ki bir erkeğe ihtiyaç var o evde.

  “Annem gibi bir anne olmak istiyorum”

  Peki ya annelik?

  Evliliğe sıcak bakmaya başladıktan sonra hayatını birleştirmek istediğin adamdan çocuk da yapmayı düşünüyorsun. Ben de annem gibi bir anne olmak istiyorum ve olabilirim de. Yaşım 23 ama birkaç yıl sonrasında anne olabilirim. Erken yaşta anne olunmalı bence. Yaşın geçince çocukla o heyecanı birlikte yaşayamaz ki insan. Ben her şeyi elime yüzüme bulaştırarak anne olmak istiyorum.

  Çocuklarla aran nasıl?

  Çok iyi çünkü beni bir çizgi film ya da animasyon karakteri gibi görüyorlar ve ilgilerini çekiyorum. Ayrıca reiki yapmamdan kaynaklı çocukları sakinleştirmeyi de iyi biliyorum. Çocukla ilgilenmek zor bir şey ama ideal adamı bulayım, yapacağım hemen (Gülüyor).
  < Konu Resmi..>

  Sosyal medyayı seni sevenlerle iletişim kurmak için kullanıyor musun?

  Elbette. Annemin Twitter hesabına beni istemeye geleceklerini yazanlar bile var. Bana genelde sohbet için yazıyorlar, ben de cevap veriyorum. Birkaçıyla görüştüm hatta. Facebook kullanmıyorum zaten. Twitter’da da tanıdıklarım bir şey yazdığında “düzgün” cevaplar yazmaya çalışıyorum ama tanımadıklarımda böyle bir sıkıntım olmuyor daha rahatım. Zaten “Selin Şekerci ve hayranları” gibi bir durum yok ortada.

  “Ben Yaparım adlı bir program sunacağım”

  Yakın zamanda bir proje var mı?

  Sinema filmini çekerken birçoğunu reddetmiştim, sonrasında da içime sinen bir iş olmadı. Ama TRT Okul için “Ben Yaparım” adlı bir program yapacağız. Çekimler 6 Ocak’ta başlıyor. Kanal bu yılın başlarında yayınlayacağını söyledi ama net bir tarih yok tabii.

  2 kişinin sunduğu (ben ve Mert Öner) ve Türkiye’deki şehirlere özgü her şeyi kapsayan bir formatı var. Mesela Trabzon’da balık çorbası mı meşhur, sunucular oraya gidip kendileri yapıyor. Kimi zaman becerebilirken kimi zaman enteresan şeyler yaşanıyor, biraz doğaçlama biraz çekişme var işin içinde. İlk durağımız Antakya, mozaik yapacağız orada. 2. durak ise Türkiye’de en çok çöp toplayan çocuk sayısına sahip olan Adana. Biz de gidip onlarla çöp toplayacağız. Biraz da sosyal mesaj kaygısı güdüyorum galiba, o yüzden böyle bir format olması benim tercihim.

  Filme değinmişken devam edelim. Canlandırdığın karakter, Leyla, filmin bütününe baktığımızda neyi simgeliyor?

  Hikaye, küçük yerleşim alanlarında tabulaştırılmış cinselliğin aslında büyük şehirlere oranla daha açlık ve ahlaksızlıkla yaşandığı üzerine. Leyla da okumamış, kendini magazin programlarını izlemeye adamış ve tek kendini kurtarmak olan bir kız. Onun mantığına göre o çukurdan kurtulmanın tek yolu evlenmek. Tabii kitap eski bir dönemi anlattığından değişen noktalar vardır. Daha genellersek; içinde bulunduğu durumdaki eksikliklerin farkında olan ama kurtuluş için kolayı seçen bir kız olduğunu söyleyebilirim.

  “Yine de Leyla’yı oynamak isterim”

  Size senaryo getirilip “Hangi rolü istersin?” diye sorulsa, hangisini tercih ederdin?

  Leyla olsun isterdim yine. Öncelikle seyirci beni daha önce böyle tutkulu bir karakterde izlememişti, haz aldım oynarken. Diğer yandan ben sivriliği olan karakterleri seviyorum, Hülya böyle bir rol değil. İlk sinema filmimde daha önce oynadığım rollerden farklı olması önemliydi.

  Zaten Melekler Korusun dizisindeki rolü kabul etmemin nedeni de Özgür karakterinin sivriliği ve benim bir şeyler katabilecek olmamdı.


   
Merak edilen yönleriyle Selin Şekerci röportajı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Şekerci

  Şekerci

  Hoş ve güzel insana, söz ve münasebetleri yumuşak ve iyi olan kimseye delalet eder.Rüyada görülen sekerci, iyi huylu ve tatli sözlü bir kimsedir. Ondan seker almak, çocuklari sevindirir. Bu rüya, mutluluga, memnuniyete ve sagliga isarettir. Rüyada sekerci, hos ve güzel bir kimsedir
 2. Selin Boronkay ile röportaj

  Selin Boronkay ile röportaj

  ms hastası ünlüler selin boronkay kim fmf hastası ünlüler selen boronkay selin kimdir ünlü sosyetik güzellerden Selin Boronkay çocuk doğuracak mı hastalığı ne boyutta hepsi haberimizde..... 'BEN LEYLA KADAR CESUR DEĞİLİM!' FMF HASTALIĞI NEDENİYLE SPERM BANKASINDAN ALACAĞI SPERMLE ANNE OLMAYI PLANLADIĞI KONUŞULAN SELİN BORONKAY, SUSKUNLUĞUNU BOZUP İDDİALARA YANIT VERDİ. İşadamı Zoltan...
 3. Melekler Korusun dizisinin sempatik oyuncusu Selin Şekerci

  Melekler Korusun dizisinin sempatik oyuncusu Selin Şekerci

  selin şekerci kıyafetleri selin şekerci şekercinin kıyafetleri facebook makyajı Melekler korusun dizisinin sempatik ve soyadı kadar şeker oyuncusu Selin Şekerci nin resimleri buyrun arkadaşlar
 4. Selin Şekerci twitter'ı salladı

  Selin Şekerci twitter'ı salladı

  Star TV Ekranlarının yeni dizisi Kaçak Gelinler’in ünlü oyuncusu dizide canlandırdığı karekterle izleyenleri kendine hayran bıraktı. Dizi yayına girer girmez sosyal medyayı salladı. Kaçak Gelinler dizinin başrol oyuncusu Selin Şekerci, dakika bir gol bir hesabı dizi yayına girer girmez Twitter’ı salladı. Selin Şekerci, dizinin yayına başladığı ilk dakikada Dünya Trend Topic listesinde 3...
 5. KAÇAK GELİNLER ŞEBNEM (SELİN ŞEKERCİ) KİMDİR?

  KAÇAK GELİNLER ŞEBNEM (SELİN ŞEKERCİ) KİMDİR?

  kaçak gelinler şebnem kimdir,kaçak gelinler selin şekerci biyografisi,kaçak gelinler şebnemim gerçek adı nedir,kaçak gelinler şebnem ve selim,kaçak gelinler dizisi şebnem hakkında bilgiler Kaçak Gelinler Şebnem Star tvde yayınlanan "Kaçak gelinler" dizisinin düğün salonundan kaçan gelini rolündeki "Şebnem" yani Selin şekerci, dizinin başrol oyuncularından. Kaçak...

Sayfayı Paylaş