1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    44
    Ödül Puanları:
    0

Merak ediyorum..

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

* Eğer oruç süre güneşin doğuşu ile batışı arasındaki zaman ise yılın 6 ayı güneşin batmadığı Eskimolara yazık değil mi? Yoksa Tanrı Eskimoların Müslüman olucağını hiç düşünmemiş mi?
    *Madem ki şu deodorantları Avrupalılar kullanıyor ozon tabakası neden Güney Kutbunda delindi? Yoksa Tanrı güney yarım küredeki Afrikalı zencilere elini uzatabilmek için mi açtı o deliği?

*Yıllardır çizgi filmlerde çizgi romanlarda katliyam yapan Kızılderililer neden 10 kişi kaldılar? Yoksa aile planlaması konusunda bizim bilmediğimiz gelişmiş bir yöntem mi kullandılar?

*Dünyanın en iyi sinemacıları neden Yahudi oluyor? Yoksa Tevrat'ın içinde Sinemadan notlar diye bir bölüm var da bizim haberimiz mi yok?

*Yabanci dil kursları sadece 1 cinsiyet için olsaydı şimdi gidenlerin kaç tanesi devam ederdi?

*Hepimiz Adem ile Havva'dan meydana geldiysek Adam hepimizin babası Havva da annesmiz oluyor.O zaman bi şimdi kardeş kardeşi mi şey ediyoruz?

*"Sana yapılmasını istemediğin şeyi sen de başkasına yapma" sözünü cinsel ilişkiye uyarlarsak ne olur?

*Emekli askerler apartman yönetici olduklarında niye asansörlere kilit takarlar?

*Vapurdan iskeleye atlarken denize düşen adam o hareketiyle 10 saniye kazandı.O kadar acelesi vardı ki neden deniz otobüsüne binmedi? 20 dk kazanırdı

*AIDS osurukla yayılıyor olsaydı Türkiye'de kaç kişi yaşardı?

*Genellikle tanımadığımız veya saygı duyduğumuz kimselere "siz" diye hitap ediyoruz.Peki tanrıya neden "sensin benim rabbim" diyoruz? Nedir bu laubalilik?

*Asansörlerde niye herkes kapıya döner?

*Otomobil kullanan kadınlar neden lastik patladığında başka bir erkeğin gelip bijonları sökmesini beklerler?

*Duş yaparken çiş yapanlar olimpiyatlarında Türk insanı kaçıncı olurdu acaba?

*Ulan kelimesi ne demek?

*Neden tarih kitaplarında Osmanlı İmparatorluğu'nun yükselme devri 100 sayfadır da gerileme devri 10 sayfada geçiştirilir?Adama sormazlar mı maden bu kadar şanlı tarihin var ne ara kaybettin o Fas'ı Mısır'ı?

*Uzun atlama dalında bir tek uluslararası madalyanın olmadığı ülkemizin insanları neden iskeleye yaklaşmadan vapurdan atlarlar?

tebesir.com

Merak ediyorum.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Candan Erçetin - Merak Ediyorum

Candan Erçetin - Merak Ediyorum

merak ediyorum ne yapacaksin benden sonraki hayatinda o alayci gozlerin eglenerek bakacak mi baskasina aklin bendeyken hala merak ediyorum rastlayacak miyiz gunun birinde herhangi bir yerde o caglayan ruhun sakin tavirlar ardina gizlenecek mi yine yillar gectikce siradan mi olacaksin yoksa yenilmeyip zamana sevdigim gibi mi kalacaksin merak ediyorum
  2. düşüncelerinizi merak ediyorum...

düşüncelerinizi merak ediyorum...

sevgili melekler mekanı sakinleri, sizlere bir soru sormak istiyorum... sevdiğiniz bir insanı onu cok sevdiginiz icin kırdınız istemeden tepkilerinizi abarttınız ve ilişkiniz çalkalandı, kendinize karşı gecmiste yaşadıgınız bazı kötü olaylardan dolayı guveniniz hala kırgın ve bir türlü duzelmek bilmiyor, karşınızdakilere de bunu yansıtıyorsunuz, cevrenizden de iyice koptunuz, her yönden...
  3. merak ediyorum

merak ediyorum

slm melekler . ben 10 aylık evliyim . adet düzensizliği için doktora gitmiştim. bu arada çocuk ta istiyorum. doktor 3 aylık progestan tedavisi verdi . bu 3 ay içinde adetlerim düzene girdi ama yine hamile kalmadım. bu ay ilacı bıraktırdı. adet günümden 2 gün geçti ve hala adet olmadım. adet olmama 10 gün kala yumurtalıklarımda ağrı ve hafif kahverengi akıntım oldu. ve bir günde geçti . acaba...
  4. Gebelik varmı merak ediyorum

Gebelik varmı merak ediyorum

8 gün adetim gecikti ondan sonra çok çok az miktarda pembemsi kan geldi hamilemiyim acba
  5. Çok merak ediyorum

Çok merak ediyorum

Ben en son 3 mayısta adet görmüştüm ve 13 haziranda idrar testi ve kan tahlili yaptrdım gebelik çıkmadı. Ve iki ay oldu hala hastalanmadm acaba hamile olma ihtimalim var mıdır. 14 Ağustos'ta evlenmiştim yaklaşık bi senedir deniyorum olmadı bu arada çikolata kisti var yumurtalığımda

Sayfayı Paylaş