merhabalar karışk ama lütfen okuyup akıl verip bana yardım edermisiniz

Hifaaa

Yeni Üye
Üye
merhabalar karışk ama lütfen okuyup akıl verip bana yardım edermisiniz
Benimle aynı kurumda çalışan ve arkadaşım olan biri vardı,adı M. sosyal arkadaş yani, o bana bi kız olduğundan bahsediyordu hep, ama arkadaşız diyordu, kız bunu günaydoğulu olduğu için küçümsüyormuş kız tek çocukmuş şımarıkmış güzelliğine güveniyormuş benden akıl istiyordu, bende çaya götür filan dedim, sonra anlamıdığım şekilde herkesten kaçarken ben bu M. ile sevgili oldum, bana hep biz aynıyız diyordu çok iyi anlaşıyorduk, ama bu kızla mesajlaşıyordu soruyordum arkadaşız diyordu, hatta ikimizi aynı andamı idare ediyorsun demiştim saçmalama demişti, bi gün bi sohbet esnasında öpüşme muhabetti oldu, bende daha önceki ciddi düşündüğüm şahısla böyle bişey olduğunu söyledim, onuda bi kız parkta öpmüş onu söyledi, gayet iyiydik yine 5 gün sonra aramamaya başladı tavır filan, nedenide buymuş ben onu arkasından vurmuşum, kalleşlik etmişim, öpüştüğümü söylemeliymişim, ben ona sende söylemedin dedim, aynı şey değilmiş, onu kız öpmüş bu öpmemiş,ben ısrar ettikçe gurursuzmusun seni istemeyeni nasıl istersin dedi, hayatında biri olduğunu bile söyledi, ben çok ağladım üzüldüm, beni tlf dan bile engelledi, sonra engelli kaldırmış çok dua etmiştim, arasın diye aradı, beddua ettiysen tuttu çok mutsuz huzursuzum dedi, bende pişman olursun hata yapıyorsun mutlu olamazsın dedim, mutlu olmayı beklemiyorum hata yaptığımı da biliyorum ama yine olsa bile bu durum aklıma geldikçe seni üzerim dedi 57 dk konuştuk biz, bi de kurumdan kimseyle görüşme, görürsem bu durum hoşuma gitmez gibisinden bişey dedi, öyle kapattık, sonra ben faceden yazdım bişeyler yazma okumuyorum dedi yazmadım, beni istiyormusun dedi, bende senin neyini isteyeceğim dedim ters ters ben sadece haksızlığa uğradım onu kaldıramıyorum dedim, bana gurursuzsun dediği için, sonra kurban bayramında kutlama mesajı attım cevap yazdı, kurban kestin mi diye yok dedim ona sordum öyle havadan sudan yazıştık, hopörlörü bendeydi bi şekilde vereyim diye msj attım, aradı yok sende kalsın at dedi, son konuşma o oldu,duydum ki hayatında ankaralı biri varmış o kızda ankaralıydı,ona geri dönmüş olabiilir,5. gün tepki veriyorsa ayrılmak için bahanede etmiş olabilir,şimdi hep görüyorum serviste yemekhanede,hiç bakmıyorum ama içim yanıyor sorun şu ki, öpüşmeninde ilerisini yaşattı bana, sonrada öyle dedi, ben ona güvenmiştim, hiç sevdiğimi söylememiştim ama o söylemişti, şimdi istesem bi bahaneyle işle alakalı bişey sorup nabızını ölçerim,bu da son yapacağım şey olur onun için, hergün görmesem sorun yok,oda iyi görünüyor bakmasam bile kahkahaları geliyor kulağıma hep ah almaktan korkuyorum derdi,inşaallah seni üzmem derd, ben kaçtıkça kendinden üzmemek için söz bile vermişti öyle olmasa seni evime alırmıydım dedim cevap vermedi, ne yapacağım ben kahroluyorum her gün o unutmuşmudur beni, insan her gün gördüğü birini unuturmu NE OLUR OKUYUN UZUN AMA ALLAH RAZI OLSUN

erkek miletine pek güven olmaz keşke bukadar güvenip bağlanmasaydın ama akıl isterse unutulurr mantıklı ol mantığını kullan ve unut gitsin kendi yoluna geleceğine bakk
anladığım kadarıyla yaşın da gençç bırak o ne hali varsa görsün sende artık daha temkinli davrann haraketlerinde aşırıya gitmee sevgiler

Teşekkürler Cemoş, ama görüpde görmemezlikten gelmek ölüm, yoruldum artık, başkasıyla düşünmek bile deli ediyor, geri gelir mi acaba :((

gelsede hayrı olmaz aklında hep acabalar olur başkası varmı olur her haraketinden şüpelenir huylanırsın bence bitmiş bu ilişki sende kendini alıştırr bitir kafanda

ama o kıza gitmiş olabilir, onun için bu öpüşme mevzusu bahanemidir, arada harcanmış olabilirim Cemoş yazdığın için Rabbim razı olsun.

erkeklerin çoğu ayran gönüllüdür bunu unutma gerçekten seveni az bulunur bir değil 3 kız bile iadere edebilecek tipler varr dikkat et bence
cümlemizden olsun inşallah :)

hatalar ardı arkası gelmeden kesilmeli bence kabul et sen hata yapmışsın bişeyler paylaşmış güvenmişsin ama yeni tanıdığın birine nasıl güvenebilirsin ki! batılı veya doğulu diye ayırım yapmakta yanlış bence ama sen kendi sonunu kendin hazırlamışsın ve hala devam ediyorsun hata yapmaya bu olay çok kötü sonuç doğurabilir yol yakınken uzak durmanı tavsiye ederim zararın neresinden dönülürse kardır. bence anı olarak kalmalı hafızanda ve geçmişinde.

canim seytana uyup büyük günah islemissin ve suanda seytan seni gurursuzluga ve günaha iteliyor. Eger o sahis seni sevseydi sana böyle davranmazdi, ve o senin pesinden kosardi. Hic bir zaman nikahin kiyilmadan erkeklere güvenme, onlar sana söz verdikleri zaman gercekten ve samimi olurlar ama tez fikirleri degisir seni istedigi sekilde elde ettikten sonra. Erkekler kolay elde ettiklerini cabuk unuturlar. Ucuz olma, hic kimse icin. Namusunla kal, ve yaptigin günah icin tövbe et. Allah sana yardim edecektir. Rabbim islah eylesin canim seni ve sana yardim etsin. Sakin kendini kücük düsürüp onun pesinden kosma türlü türlü bahanelerle konusma. Birak erkekler senin pesinden kossun. Allaha emanetsin canim. :)

canım bence uzaklaş ondan.sana değer vermeyene yarı yolda bırakan birine böyle yaparak kendine saygını yitirme..inan ilerde karsına mükemmel biri çıkacaktır.o güne kadar sabır et ve bekle.kimse için gururunu ayaklar altına alma.bırak başkası seni kaybettiğine üzülsün.ve sakın kimsenin hayatında yedek olma.

Adam senin anlattiklarina gore pek güveniir gelmedi bana. Tabiki insan unutmaz ama ona karsi icinde ne his varsa yok etmeye calis böylece onu gördugunde senin icin hic bsy ifade etmez. Bence bi sure hayatinada kimseyi sokma. Kaderinde yazili olan kisi önunde sonunda gelip seni bulur :) Allah kalbine gore ve hayirlisini versin cnm :)

Geri