Etiketler:
  1. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    399
    Ödül Puanları:
    83

Merve başka bir erkekle yakalandı!

Konu, 'Magazin' kısmında tuqqce tarafından paylaşıldı.

Merve Sevi, Kıbrıs'ta ismini açıklamadığı bir erkekle görüntülendi.Fakat melekler bana sevgilisi gibi gelmedi:)

Oyuncunun evlilik planları yaptığı sevgilisi Paşhan Yılmazel'den ayrılıp yeni bir aşka yelken açtığı konuşuluyor. Bu görüntülere Merve Sevi'nin hala sevgilisi olduğu bilinen Paşhan Yılmazel'in ne diyeceği ise merak konusu...

2. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    ayrılmışsa kim karışır yahu:D

Merve başka bir erkekle yakalandı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erzurumlu Emrah - Bir Tipiye Yakalandım

Erzurumlu Emrah - Bir Tipiye Yakalandım

Bir Tipiye Yakalandım Yaz Günü Vah Bana Bana Bana Nasıl İştir Anlamadım Ne Bilem Vah Benim Başıma Hey Kar Yağdı Saçıma Ak Düştü Saçıma Ararım Dünü Nasıl İştir Anlamadım Ne Bilem Vah Benim Başıma Hey Kar Yağdı Saçıma Bilemedim Bahar İle Yazımı Felek Bilmem Çektiğime Razı Mı Elim Tutmaz Çalamam Ki Sazımı Nasıl İştir Anlamadım Ne Bilem Aşık Emrah Figan İle Zar İle Darelendi Yürek Bir Çift Söz...
  2. Kırıkkale'de bir teröristin yakalandı

Kırıkkale'de bir teröristin yakalandı

Kırıkkale'de bir teröristin yakalandığı bildirildi. Genelkurmay Başkanlığının internet sitesinde yer alan terörle mücadele olaylarına ilişkin duyuruya göre, Kırıkkale'nin Keskin ilçesinde, terör örgütü mensubu bir terörist, dün saat 21.00'de güvenlik güçlerince yakalandı. internethaber.com
  3. Muşta bir terörist yakalandı

Muşta bir terörist yakalandı

Muş'un Arıköy ilçesi dağlık arazi kesiminde, bir teröristin, 4 adet el bombası ile dün yakalandığı bildirildi. Muş'un Arıköy ilçesi dağlık arazi kesiminde, bir teröristin, 4 adet el bombası ile dün yakalandığı bildirildi. Genelkurmay Başkanlığının internet sitesinde yer alan terörle mücadeleye ilişkin duyuruya göre, Şırnak-Uludere kara yolunun 21. kilometresinde terör örgütü mensupları...
  4. FMF Nasıl bir hastalık Tuba ünsalda yakalanmış

FMF Nasıl bir hastalık Tuba ünsalda yakalanmış

ÖNCE TEŞHİS KONULAMADI YÜKSEK ATEŞ, NEFES DARLIĞI, KARIN AĞRISI ŞİKAYETLERİYLE GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE HASTANEYE KALDIRILAN TUBA ÜNSAL'A, AZ KİŞİDE RASTLANAN AİLEVİ AKDENİZ ATEŞİ (FMF) TEŞHİSİ KONDU. Geçtiğimiz hafta Altın Portakal Film Festivali'ne katılan Tuba Ünsal, festivalin açılış gecesi aniden rahatsızlanarak Antalya'da özel bir hastaneye kaldırıldı. Ancak ünlü oyuncu, burada bir teşhis...
  5. Tolgahan Sayışman bir mankenle yakalandı

Tolgahan Sayışman bir mankenle yakalandı

tolgahan sayışman, bilge kara, haberleri ve dahası burada arkadaşlar. Yakışıklı ve başarılı oyuncu Tolgahan Sayışman, bir cafede manken Bilge Kara ile objektiflere yakalandı ve nedense 2Bige benden 5 yaş büyük" diyerek bir açıklama yaptı. İşte o haber Melek'ler! Uzun zamandır “Lale Devri”ndeki rol arkadaşı Serenay Sarıkaya ile birlikte olan Tolgahan Sayışman, önceki gün Bebek’te...

Sayfayı Paylaş