Meryem dizisinin güzel oyuncusu Ayça Ayşin Turan resimleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Meryem dizisinin güzel oyuncusu Ayça Ayşin Turan resimleri
ayça ayşin turan, ayça ayşin turan resimleri, meryem dizisi ayça ayşin turan ile ilgili bilgiler sizler için bu konumuz da yer alıyor.

Kanal d ekranlarının sevilen dizisi "Meryem" her geçen gün izlenme oranlarını yükselterek reyting rekorları kırmaya devam ediyor.

Dizi de Meryem karakterini canlandıran Ayça Ayşin Turan, kısa sürede oldukça büyük bir hayran kitlesi oluşturmayı başardı.

Kendisinin daha önce oynadığı dizi ve sinema filmleri olsada bana göre Ayça Ayşin turan için Meryem dizisi en başarılı ve ünlendiği dizinin başın da geliyor.

Ayça Ayşin Turan kimdir? konumuz da kendisinin biyografi bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Hayranları ve sevenleri için kendisinin en güzel resimlerini bu konumuz da paylaşıyor ve bundan sonra ki sanat yaşamın da kendisine başarılar diliyoruz.

ünlüler1.jpg
ünlüler2.jpg
ünlüler3.jpg
ünlüler4.jpg
ünlüler5.jpg
ünlüler6.jpg
ünlüler7.jpg
ünlüler8.jpg
ünlüler9.jpg
ünlüler10.jpg

meryem dizisini kaçırmadan izliyorum ve meryemi çok seviyorum ne zaman gülecekbu kızın yüzü bilmiyorum yazık çok çileler çekti. gözleri çok güzel inanılmaz masum bir yüzü var bence geleceğin en ünlü starları arasına girecek oyunculuk yeteneğide oldukça başarılı

çok güzel bir kız adeta yüreğinin güzelliğe yüzüne vurmuş meryemi bende kaçırmadan izliyorum tam yüzü gülmeye başladı derken yine ortalık karıştı inşallah savaşla çok mutlu olurlar çünkü meryem herşeyin en güzelini hakediyor çok çekti kızcağız:(

Geri