1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    1.646
    Ödül Puanları:
    113

Meryem Uzerli Beyaz'a mı Aşık Oldu?

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

meryem uzerli, meryem uzerli haberleri, meryem uzerli beyaz

Sevgili melekler, hamile olduğunu açıklamasıyla magazin dünyasının en çok konuşulan ismi olmaya devam eden Meryem Uzerli'nin platonik olarak Beyaz'a aşık olduğu iddia edildi! Gazeteci Esin Övet'in yazdığı yazı şöyle...

< Konu Resmi..>

Meryem Uzerli Beyaz'a mı Aşık Oldu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. meryem uzerli kimdir?

meryem uzerli kimdir?

muhteşem yüzyılın hürrem sultanının biyografisi burada melekler.Meryem Uzerli (Meriem Sarah Userli), 12 ağustos 1983 yılında Almanya’da doğdu. Oyunculuk dalında eğitim alan güzel, 173 cm boyundadır. Ana dili Almanca olan yetenekli oyuncu, iyi derece ingilizce de biliyor. Türkçesi fazla iyi olmasa da dizinin hikayesine paralel olarak Hürrem Sultan gibi bir nevi Türkçesini geliştirmiş olacak....
  2. meryem uzerli türk mü

meryem uzerli türk mü

Meryem üzerli türk mü nereli acaba ? Bilenler yardımcı olsun bana. Oğlumu verin bana :D:D
  3. meryem uzerlinin saçlarımı yanmış ?

meryem uzerlinin saçlarımı yanmış ?

Meryem Uzerlinin saçları yanmış diye bir haber okudum ama ne derece doğru bilmiyorum.Nasıl yanmış saçları şimdi ne durumda?
  4. Meryem Uzerli Türkiye'ye Dönüyor!

Meryem Uzerli Türkiye'ye Dönüyor!

meryem uzerli meryem uzerli haberleri Sevgili melekler, oynamakta olduğu Muhteşem Yüzyıl dizisinden aniden ayrılıp Berlin'e dönen ve tükenmişlik sendromu teşhisi konulan oyuncu Meryem Uzerli Türkiye'ye dönüyor! Posta'da yer alan habere göre; tükenmişlik sendorumu’na yakalandığını söyleyen Meryem Uzerli’nin Berlin’deki tedavisi sona erdi. Meryem Uzerli, Facebook’ta hayranlarına şunları...
  5. Meryem Uzerlinin kızının resmi fotosu var mı ?

Meryem Uzerlinin kızının resmi fotosu var mı ?

Meryem Uzerli namı diğer Hürrem Sultan dün mü ne doğum yapmış acaba kızı olmuş diyorlar sizlerde sitenizde yada bir yerde karşılaştınız mı kızının resimi varmı yada resimleri acaba annesine mi benziyor yoksa babasınamı acayip merak ettim yav :) Varsa bana buraya bu konuya atabilir misiniz. Teşekkürler.

Sayfayı Paylaş