1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.304
    Ödül Puanları:
    113

Meryem Uzerli Bir Beden İnceldi

Konu, 'Muhteşem Yüzyıl' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

meryem uzerli bir beden inceldi haberleri meleklermekanı.com O kadar çok konuşuldu ki bu Hürrem Sultan 'ı Oynayacak Meryem Uzerli Kimdir diye.. Buna cevabı verdik. Meryem Uzerli resimleri ni yine paylaştık. Yine çok konuşuldu

Meryem Hanım balık etli, kilolu dendi.

Peki siz yeni halini zayıflamış halini gördünüz mü ?

< Konu Resmi..>

Tatilini ailesinin yanında Almanya’da geçiren ‘Muhteşem Yüzyıl’ dizisinin ‘Hürrem’i Meryem Uzerli’yi görenler bu sefer çok şaşıracak . İki ay boyunca düzenli spor yapıp beş kilo veren oyuncu, bir beden incelmiş.Bence meleişlerim bu haliyle çok alımlı ve güzel olmuş . Hadi bakalım darısı incelmek isteyen hanımların başına.

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    0
    bu kızdaki fazlalık göbek ve bel çevresiydi oda gitmiş

ßeLeN bunu beğendi.
Meryem Uzerli Bir Beden İnceldi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. meryem uzerli kimdir?

meryem uzerli kimdir?

muhteşem yüzyılın hürrem sultanının biyografisi burada melekler.Meryem Uzerli (Meriem Sarah Userli), 12 ağustos 1983 yılında Almanya’da doğdu. Oyunculuk dalında eğitim alan güzel, 173 cm boyundadır. Ana dili Almanca olan yetenekli oyuncu, iyi derece ingilizce de biliyor. Türkçesi fazla iyi olmasa da dizinin hikayesine paralel olarak Hürrem Sultan gibi bir nevi Türkçesini geliştirmiş olacak....
  2. meryem uzerli türk mü

meryem uzerli türk mü

Meryem üzerli türk mü nereli acaba ? Bilenler yardımcı olsun bana. Oğlumu verin bana :D:D
  3. meryem uzerlinin saçlarımı yanmış ?

meryem uzerlinin saçlarımı yanmış ?

Meryem Uzerlinin saçları yanmış diye bir haber okudum ama ne derece doğru bilmiyorum.Nasıl yanmış saçları şimdi ne durumda?
  4. Meryem Uzerli Türkiye'ye Dönüyor!

Meryem Uzerli Türkiye'ye Dönüyor!

meryem uzerli meryem uzerli haberleri Sevgili melekler, oynamakta olduğu Muhteşem Yüzyıl dizisinden aniden ayrılıp Berlin'e dönen ve tükenmişlik sendromu teşhisi konulan oyuncu Meryem Uzerli Türkiye'ye dönüyor! Posta'da yer alan habere göre; tükenmişlik sendorumu’na yakalandığını söyleyen Meryem Uzerli’nin Berlin’deki tedavisi sona erdi. Meryem Uzerli, Facebook’ta hayranlarına şunları...
  5. Meryem Uzerli Bir Mesaj Yayınladı!

Meryem Uzerli Bir Mesaj Yayınladı!

meryem uzerli meryem uzerli mesajları Sevgili melekler, Muhteşem Yüzyıl dizisinde ayrılması olay olan Meryem Uzerli facebook sayfasından bir mesaj yayınladı. Doğum gününü kutlayan fanları için yayınladığı mesajda, "Doğum günü dilekleriniz için acayip teşekkür ediyorum. Sizin için de hep en iyisi olsun. Ben tamamen doğa içinde kayboluyorum bugün. Size sonsuz sevgi gönderiyorum. Allah sizi...

Sayfayı Paylaş