Meryem Uzerli'den Mesaj Var!

TİTAN

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Meryem Uzerli'den Mesaj Var!
meryem uzerli
meryem uzerli facebook
meryem uzerli haberleri

Sevgili melekler, geçtiğimiz hafta boyunca Muhteşem Yüzyıl dizisinde yaşanan Meryem Uzerli krizini duymayan kalmadı. Tükenmişlik sendromu yaşıyor diyenlere, para için yaptı diyenler karıştı. Bu süreç içinde hiç sesi soluğu çıkmayan Meryem Uzerli, facebooktaki fan sayfasından bir mesaj yayınladı...
meryem_uzerli-2df.jpg
Meryem Uzerli imzalı açıklama şöyle:

“Sevgili arkadaşlar, ilk önce özür dilerim şimdi icin ve daha önce değil.

bugün ilk defa biraz daha iyiyim ve en agir günlerden, tedavi ve duygusal anlamda geçti.

Can yanimda ve o bana iyi geliyor,onunla hava almak, dolasmak, yürüyüs yapmak benim icin cok buyuk bir hediye.

Sizin bütün dilekleriniz icin çok tesekkür ediyorum - bu bana Cok yardimci oldu ve oluyor ve Size sonsuz sevgi gönderiyorum.

Bir sürü insanlar ne oldu bilmeden, beni yargilamadan, ama beni hissederek ve bilerek, kalbimi taniyarak burda yazdilar. Ve o beni okadar mutlu etti ki.

Bu bir dönem. İnsanız... Güclenerek cikarim insallah. Almanya'daki en iyi psikatrist professörlerde tedavi gördügüm icin, umudum var en kısa zamanda ayaga kalkmak.

suanda tek hissettigim şey, hayattayim.

Sizin enerji ve temiz dualariniz icin Cok Cok Cok tesekkür ediyorum!!!

beni (gercekten ne oldu, nasilim diye ) soran mesajlar ve telefonlar icin de çok tesekkür etmek istiyorum. Gercekten hepinize çok sariliyorum ve öpüyorum.

SAGOLUN.

dinlenmem lazim, bu dönemde cok internetde ilgilenmemem lazım, sizden sabir ve anlayış diliyorum Allah sizi korusun ... Kalbim Size karsi hep sevgi dollu... IYIKI VARSINIZ