Etiketler:
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    1.646
    Ödül Puanları:
    113

Meryem Uzerli'nin 6,5 Aylık Hamile Hali!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

meryem uzerli, meryem uzerli hamile hali, meryem uzerlinin kızı

Sevgili melekler, işadamı sevgilisi Can Ateş'ten bir kız bebek bekleyen Meryem Uzerli, 6.5 aylık fotoğrafını instagramdan paylaştı. Instagram’da paylaşılan bu karede Uzerli, göbeğini tutarken görülüyor. Bir süre önce tükenmişlik sendromu yaşadığı gerekçesiyle başrolünde oynadığı “Muhteşem Yüzyıl” dizisini bırakıp Almanya’ya dönen Uzerli, Berlin’de yaşıyor.

< Konu Resmi..>

Meryem Uzerli'nin 6,5 Aylık Hamile Hali! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. YELİZ Yeşilmen 5 aylık hamile

YELİZ Yeşilmen 5 aylık hamile

yeliz yeşilmen bebeği yeliz yeşilmenin bebeği 5 aylık hamile kadın resmi Allah tamamına erdirsin... YELİZ Yeşilmen, yedi yıldır birlikte olduğu işadamı Uğur Akbaş’tan bebek beklediğini açıkladı. Beş aylık hamile olduğunu söyleyen Yeşilmen, “Cinsiyeti kız. Ona Esina adını vereceğiz. Odasını bile şimdiden hazırladık. Çocukları çok seviyorum ve şimdi annelik heyecanı yaşadığım için çok...
  2. Meryem Uzerli'nin Özel Hayatı

Meryem Uzerli'nin Özel Hayatı

meryem uzerli dini meryem uzerli nin sevgilisi nin annesi ailesi ailesi Muhteşem Yüzyıl dizisinde Hürrem sultan karakterini canlandıran Meryem Uzerli ile yapılan röportajı sizler için paylaşıyorum.Bakalım dizideki ismiyle Hürrem gerçek ismiyle Meryem Uzerli'nin özel hayatıyla ilgili sırları ve anlatacakları nelermiş:) - Türkiye’ye gelmeye karar verirken endişe duydunuz mu? Her şey 4 gün...
  3. 4 5 6 aylık bebek menüleri

4 5 6 aylık bebek menüleri

4 5 6 aylık arasında olan bebeklerinize hangi ek gıdaları yediriyorsunuz. Ben bebeğime ki şu anda 4 aylık mama ile besleniyor hangi besinleri vermeliyim. Bana bir kaç menü vermeniz mümkün mü ?
  4. Meryem Uzerli'nin Doğum Öncesi Son Hali!

Meryem Uzerli'nin Doğum Öncesi Son Hali!

meryem uzerli son hali, meryem uzerli haberleri, meryem uzerli doğum Sevgili melekler, Meryem Uzerli instagram hesabından son halinin resmini paylaştı. Tükenmişlik sendromu geekçesiyle Muhteşem Yüzyıl'dan ayrılan ve bir süre sonra gebe olduğu anlaşılan Uzerli, çocuğunu Berlin'de doğurmaya karar vermişti. Doğumuna az bir vakit kalan ve karnı iyice şişe güzel oyuncu bugün Instagram sayfasından...
  5. İşte Meryem Uzerli'nin Ailesi!

İşte Meryem Uzerli'nin Ailesi!

meryem uzerlinin ailesi, meryem uzerli haberleri, meryem uzerli Sevgili melekler, ünlüler genelde ailelerini medyadan uzak tutarlar. Bu isimlerden birisi olan Meryem Uzerli bu kuralı yıktı. Bu zamana kadar ailesini gözlerden uzak tutan Uzerli face sayfasından ailesinin fotoğrafını paylaştı. Ünlü oyuncu, önceki gün annesi Ursula ve babası Hüseyin Uzerli’nin fotoğraflarını “Annem ve...

Sayfayı Paylaş