1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.303
    Ödül Puanları:
    113

Konu, 'L-M' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Rüyada size mesaj geldiğini görmeniz yaşamınızda bazı değişiklikler olacak demektir. Mesaj yollamak ise, sıkıntılarla karşılaşacağınız anlamına gelir. Rüyada size mesaj geldiğini görmeniz yaşamınızda bazı değişiklikler olacak demektir. Mesaj yollamak ise, sıkıntılarla karşılaşacağınız anlamına gelir. Size mesaj geldiğini gördüyseniz hayatınızda bazı değişiklikler olacak. Mesaj yolladığınızı gördüyseniz, sorunlarla karşılaşacağınız anlamına gelir.Size mesaj geldiğini hayatınızda birtakım değişiklikler olacak. Mesaj yolladığınızı görürseniz, sorunlarla karşılaşacağınız anlamına gelir.Size mesaj geldiğini hayatınızda birtakım değişiklikler olacak. Mesaj yolladığınızı görürseniz, sorunlarla karşılaşacağınız anlamına gelir

Mesaj konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kandil Mesajları

Kandil Mesajları

facebook kandil mesajları kandil mesajları facebook sözleri mesajı en güzel ♥ Bugün ellerini semaya gönlünü Mevlaya aç, bugün günahlardan olabildiğince kaç, bugün en gizli incilerini onun için saç çünkü bugün kandil, kandilin mübarek olsun. ♥ Allah'ın aşkıyla yan bu gece, Mevlana gibi dön bu gece, secdeye varıp huzura erince, şu fakiride an bu gece. Hayırlı kandiller! ♥ Allah'ın rahmeti,...
  2. ayrılık mesajları:(

ayrılık mesajları:(

♥ Bir ses beklemek senden. Soluk beklemek. Suskunluğun en acımasız olduğu zamanlardayım. Hiç bu kadar uzun susmadın sevdiğim. Hiç bu kadar uzun gitmedin bilmediğim yerlere, gözlerimi götürmeden yanında! ♥ Yalnızca çocuklar ağlar ve yalnızca Allah affeder... Eğer bir gün beni terk edersen; çocuk değilim ağlamam, Allah değilim affetmem ♥ Kötü diye bir şey olmasaydı, cehennem boş kalırdı....
  3. dostluk mesajları.............

dostluk mesajları.............

♥ Kimsesiz zamanların yalnızlığında,aydınlık diyarların masalsı görüntülerinde,küçük bir çocuk yüreğinin annesine olan sevgisi değerinde bir merhaba dostum nasılsın. ♥ Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız. ♥ Gönüller birdir dünyalar ayrı olsa da. Arkadaşlıklar,sevgiler,aşklar yalan...
  4. Ata Mesajları

Ata Mesajları

Arkadaşlar bana Ata Mesajları lazım şimdiden tşk ederim.
  5. Elveda Mesajları

Elveda Mesajları

Elveda Mesajları Arkadaşlar bana acil elveda demek düşer sizden bu konuda yardım etmenizi istiyorum ve elveda mesajları yazın diyorum :D Ona en güzel elveda msjıyla veda edeyim :D

Sayfayı Paylaş