Messenger'da Durum Ekleme İşlemi Nasıl Yapılır ?

T

TİTAN

Forum Okuru
Messenger'da Durum Ekleme İşlemi Nasıl Yapılır ?
Msn De Durum Ekleme Nasıl Yapılır


Messenger'a Durum Ekleme
Sevgili msn kullanıcısı meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz bir önce ki konumuzda msn kişi ekleme sorunu hakkında bilgi vermemizin ardından bu sayfamızda da Msn De Durum Ekleme Nasıl Yapılır bilgiler vermek istiyoruz sizlere...msn_durum_ekleme-1dc.pngMessenger Plus! ile hemen geçici bir kişisel bir durum ayarlamak için Kişisel Durum penceresini kullanmalısınız. Kişisel Durum penceresine Messenger'ın durum menüsü (görüntü adınıza tıkladığınızda açılan menü) ve sistem tepsisi menüsündeki "Daha Fazla Durum" öğesinden ya da konuşmalarda /persostat komutuyla ulaşabilirsiniz.

Kişisel ileti kutusu, o kişisel durum geçerli olduğu sürece kişilerinize gösterilecek kişisel ietiyi gösterir. Oraya bir şey girildiğinde, daha önceden bir kişisel iletiniz varsa bile geçici olarak bununla değiştirilir.

Üçüncü kutu ise kişisel durumun en kullanışlı özelliklerinden birine, size ileti gönderen kişilerinize gönderilecek otomatik cevaplar hazırlamanıza yarar. Bu otomatik cevabı kişilerinizin her bir iletisine karşı farklı farklı olacak şekilde hazırlayabilirsiniz. Bunu yapmak için yapmanız gereken birinci cevabınızdan sonraki her bir cevaba yeni bir satırda ve başında bir # karakteri olacak şekilde başlamaktır. Bu pencerede yeni bir satır oluşturmak için Enter'a basarken Ctrl tuşunu basılı tutmanız gerektiğini unutmayın.

Otomatik cevap iletinizin gönderileceği kişileri kutunun hemen altındaki Oto-cevabı sadece belirli kişiler için etkinleştir... bağlantısına tıklayarak açılan filtreden seçebilirsiniz. Ayrıca kişi listenize ekleyeceğiniz yeni kişiler yahut listenizde olmadan size ileti gönderen kişiler için varsayılan ayarı da bu pencereden değiştirebilirsiniz.
 
Üst