1. LaViNYaM

  LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

  Kayıt:
  23 Kasım 2010
  Mesajlar:
  6.349
  Beğenilen Mesajlar:
  822
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  Antalya

  Metin Şentürk'ten Tango Şov

  Konu, 'Magazin' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

  Tango Dans Tango
  Esprileriyle bizleri güldüren körlüğü ile adeta dalga geçen Metin Şentürk ün Arabayla hız rekor denemesinin ardından şimdide Tango yapma peşinde :D:D Gerçekten kendini hayata öyle bir bağlamış ki hayretler içinde kalıyorum ben.Belki şu saatten sonra sizler de tangoya merak salarsınız ne dersiniz :D:D o zaman http://www.meleklermekani.com/dans/127393-tangonun-evrimi-ve-arjantin-tango-tarihcesi.html hakkında bilgi alın....

  Metin Şentürk'ten Tango Şov

  [​IMG]

  Engelliler Haftasında 60 kişilik senfoni orkestrasını yöneten Metin Şentürk; etkinlikte tango şov da yaptı!

  Engelliler Haftası nedeniyle 60 kişilik senfoni orkestrasını yöneten Metin Şentürk; etkinlikte ayrıca tango şov yaptı! Şentürk'ün yaptığı dans Al Pacino'nun 'Kadın Kokusu' filmini anımsattı. Ünlü Aktör filmde, görme engelli bir albayı canlandırıyordu.

   
Metin Şentürk'ten Tango Şov konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. arjantin tango

  arjantin tango

  Endülüs ve İtalyan folklorundan izler taşıyan tango, 19. yüzyılın sonlarında Arjantin’de ortaya çıkmıştır. Kasvetli ve tutkulu görüntüsüyle diğer danslardan ayrılır. Müziği ve kökeni Latin danslarından çok farklıdır. Arjantin'de doğmuş, çok uzun süre keşfedilememiş hakettiği yeri bütün dünyanın onu farketmesiyle almıştırHer zaman kaba, hırçın bir tarzda olup, hareketli ve canlı ritminin...
 2. Met

  Met

  Yani suların kabarması, bolluk, zenginlik pardır. Tam tersi cezir ise parada azalmadır
 3. Gırtlak Şov

  Gırtlak Şov

  Gırtlak Şov İngiliz Garry Stretch de rekorlar kitabına girmek için oldukça ilginç bir yol bulmuş. Boynundaki deriyi mümkün olduğunca öne çekerek rekor kırma çabasında.
 4. Flüt Şov

  Flüt Şov

  aşk ı memnu flüt notaları aşkı memnu flüt notası aşkı notaları dudaktan kalbe müziği notası Flüt Şov Almanya'nın Tübingen bölgesinde ilginç bir dünya rekoruna imza atıldı. Bin 701 flütçü kentin merkezinde toplanarak aynı anda flüt çaldı. En kalabalık flütçü grubu biraraya gelmekle kalmadı, aynı zamanda en büyük flüt konseride verilmiş oldu.
 5. Yemek Şov

  Yemek Şov

  Yemek show,Yemek show oyunu,En güzel oyunlardan birisi Yemek show yemek oyunu--www.e-oyunlar.com Hadi bakalım talimatlara göre yemek yapıyoruz :)

Sayfayı Paylaş