mevlerinde duyguları varmış:D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Duygular

Duygular

Duygular vardır anlatılamayan, Sevgiler vardır kelimelere sığmayan, Bakışlar vardır insanı ağlatan, İnsanlar vardır ki asla unutulamayan. İşte sende onlardansın...
  2. onlarında duyguları var:)

onlarında duyguları var:)

Onlarda Sasirabilior.. üzüntüden kizarmis üzüntüden kizarmis ***ifli Görünüyor ***ifli Görünüyor Cok Sinirlenmis Cok Sinirlenmis Dedikodu Yapiolar ;D Dedikodu Yapıyorlar
  3. Canım sıkkın, Moralim bozuk, Pohpohlanmaya ihtiyacım var  hadi beni sevindirin :D :D

Canım sıkkın, Moralim bozuk, Pohpohlanmaya ihtiyacım var hadi beni sevindirin :D :D

canım sıkkın moralim bozuk moralim bozuk avatarları canım sıkkın avatarları aaaaaaa hadi buyrun bari biraz eğlence olsun =((( Öğrenci sözlüğü OKUL :Öğrencinin alınına yazılan kötü kader . TAŞINIR MALLAR : Kalem , kitap , defter . TAŞINMAZ MALLAR : Kapı , pencere , tahta ve sıralar . DİSİPLİN : İdam masası ÖĞRETMEN : Okulun demişbaşı . ÖĞRENCİ : Okulun vazgeçilmez incisi . ZİL :...
  4. Bakalım kimlerin nasıl fikirleri var :D :D

Bakalım kimlerin nasıl fikirleri var :D :D

Baktım herkesin aklına birşeyler gelmiş benimde aklıma bu geldi eger M.M yönetimi sizin elinizde olsaydı kimlere nerde görev verirdiniz :D :D Ben admin olarak gene hayal,rüyam,pasika + mavi admini ,Kelebek,sudem,sucremi isterdim sadmin tabikide ben :D :D süpermod belen ve sulem :D :D
  5. alternatif kıyamet senaryoları var mı :D

alternatif kıyamet senaryoları var mı :D

Biliyorsunuz bugün için maya takvimi kıyamet günü ya, başka kıyamet senaryoları da ileri sürülmüş mü ve bunlar neler, kimler ileri sürmüş ?

Sayfayı Paylaş