Michael Jackson ile ilgili şok iddia

Michael Jackson ile ilgili şok iddia
Michael Jackson öldükten sonra bile hakkındaki iddilar bitmedi...İngiliz Daily Star gazetesi ünlü sanatçı Michael Jackson'ın geceleri çocuk boyutunda porselen bir bebekle yattığını yazdı. Ölüm olayını araştıran polisler üzerine elbise giydirilmiş porselen bir kız oyuncak bebeği sanatçının yatağının üzerinde buldu.

Sanatçının ölümünden önceki günlerine istinaden tutulan raporuna göre, Jackson son günlerini kalorifer ısısını sonuna kadar açıp, şömineyi de yakıp odasında kalıyordu ve sürekli üşüdüğpünden şikayet ediyordu. Olaydan sonra araştırma için odasına giren polisler, odanın çok dağınık olduğunu her yerde kıyafetler ve başka eşyaların saçılı durduğunu söylediler. Duvarlarda kendi el yazısı ile yazdığı 20 kadar not polislerin özellikle dikkatini çekmiş.
Gazete polislerin duvarlardaki notlarda " Çocuklar masumdur. Çocuklar tatlıdır" yazdığını söylediklerini iddia etti.

Konuyla ilgili konuşan polisler sanatçının çalışanlarının hiç bir şekilde temizlik ve düzenleme için odasının olduğu yukarı kata çıkmasına izin vermediğini belirttiler.
 
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
michael

böyle saçma sapa iddalara yıllardır cevap vermekten yoruldum mj fanları olarak..bu iddalar gerçek dışıdır.. dr muray yargılanması sırasında odasında ki eşyaların yerleri neler olduğu en ince ayrıntısına kadar anlatılmış ve hernedense bu bebekten odasının dağınıklığından bahsedilmemiştir..


kaldı ki fotoğraflar da da böyle bi dağınıklık ve duvarlarda herhangi bi not görülmemiştir..

yıllardır nasıl bilirsiniz ..mj tenini beyazlattı .. böyle bişeyin mümkün olmadığını bilmediğiniz gibi vatiligo dan da bi habersiniz ..


dünya starıydı evet aykırıydı .. ama asla sapık tacizci derisini beyazlatan bi insan değildi.. onu anlamak için biraz araştırma yapmanınızı ve büyülü dünyasına girmenizi tavsiye ediyorum
 
A

Ahmet mj

Forum Okuru
anlatma kardeşim michael i nasılsa anlamazlar sadece konuşurlar bende bıktım bunlara anlatmaktan
 
G

gizem ebru

Forum Okuru
tamamen çekememezlikle dolu yalanlar michaelin gerçek fanı olanlar bilirler onun cilt hastalığı olduğunu çocuk tacizcisi olmadığını kaç kez kanıtlandı ama onlar anlayamadı
 
Üst