Michael Jackson kalp krizi geçirerek öldü

handanca

handanca

Daimi Üye
Üye
Michael Jackson kalp krizi geçirerek öldü
Ünlü pop yıldızı Michael Jackson'ın öldüğü bildirildi

ABD’li dans ve müziğin efsane yıldızı Michael Jackson (50) dün gece kalp krizi geçirerek öldü. Los Angeles’taki evinde kalp krizi geçiren ünlü yıldız, hemen hastaneye kaldırıldı ancak tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Cildini beyazlaştırmak için bir dizi ameliyat olan Jackson, uzun süredir cilt kanseri tedavisi görüyordu. Jackson’un öldüğünü duyan hayranları evinin önünde toplanmaya başladı. Birçok hayranı gözyaşlarını tutamadı. 1958 yılında ABD’nin Indiana eyaletinde dünyaya gelen Jackson, 1971 yılında 11 yaşındayken Jackson 5 grubuyla müzik hayatına atıldı. Off the Wall (1979), Thriller (1982), Bad (1987), Dangerous (1991), History (1995) gibi başarılı solo albümleri milyonlarca satan Jackson, bu sayede ’King of Pop’ (Popun Kralı) lakabını aldı.

90’ların başında hakkında onlarca kirli dedikodu çıkmasına rağmen Jackson’ın kariyeri hep temiz kaldı. Son dönemlerde adı sık sık çocuk tacizi iddialarıyla gündeme gelen Jackson, evlat edindiği iki çocuğu ile yaşıyordu.

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Cevap: Michael Jackson kalp krizi geçirerek öldü

Evet, sabah gelirken araçta dinledim, insan olarak üzüldüm. Ha birde belki haberi atlamış olabilirim ama son dönemlerde Müslüman olduğu ile ilgili haberler mi vardı ? Yoksa benmi öyle hatırlıyorum.

Hani olaki Müslüman olarak vefat etti ise, insan olarakta üzerimizde kalmasın. Allah Rahmet Eylesin....

M

Misafir

Forum Okuru

Etkilendim hem de çok etkilendim... Ölümlü dünya nerde, ne zaman geleceği belli olmuyor.

Geçirdiği operasyonlarla, giydiğiyle, yaptıklarıyla, şarkılarıyla ve o muhteşem danslarıyla, o bir efsaneydi. Allah rahmet eylesin diyorum...

handanca

handanca

Daimi Üye
Üye

Kardeşimi bu kötü haberle uyandırmak istemem. Müzik denilince Mıchael diyordu.
Allah rahmet etsin. Gerçekten sanatı için çok şeyler yaptı.

»| HeRCai |«

»| HeRCai |«

Aktif Üye
Üye

cok üzüldüm gerecekten ya :(

handan ablaninda dedigi gibi, ölümün nerede kime gelecegi belli degil...

Allah rahmet eylesin...

magical

magical

Yeni Üye
Üye

Bence tüm dünya bir starını kaybetti... Allah rahmet eylesin...