Michael Jackson'ın yankıları

Michael Jackson'ın yankıları
maykıljaksın maykıl ceksın mezarı acunun evi
Ölümü olay olan arkasında soru işaretleri bırakan popun kralı Michael Jackson ile ilgili haberler devam ediyor...

HERKES CESEDİNİ İSTİYOR


POP KRALI MİCHAEL JACKSON ÖLÜMÜNÜN ÜZERİNDEN 10 GÜN GEÇMESİNE RAĞMEN HALA DEFN EDİLEMEDİ. HAYATININ SON DÖNEMİNDE YALNIZ BIRAKILAN ÜNLÜ YILDIZIN CENAZESİ PAYLAŞILAMIYOR...
Bir Rus işadamı bile Jackson'ın Rusya'nın başkenti Moskova'da Lenin'in yanına gömülmesi için 3 milyar doları vermeye hazır olduğunu açıkladı. Jackson'ın hala nerede toprağa verileceği ise belirsizliğini koruyor. Çünkü Jackson'ın mezarının dünyanın her tarafından turist çekeceği biliniyor. Son olarak Michael Jackson'ın doğduğu Gary kasabasının belediye başkanı Rudy Clay, ünlü yıldızın doğduğu yerde toprağa verilmesini istedi.

AFP haber ajansına konuşan Afrika ülkesi Fildişi Sahilleri kralı sözcüsü Ahissan Nogbou, Michael Jackson'ın ülkesinde defn edilmesini istedi. Başkent Sanwi'de Jackson için bir anıt mezar yapmak istediklerini dile getiren Nogbou, "O bizim evladımızdı, naaşını istiyoruz" dedi. Pop kralı Michael Jackson, 1992 yılında atalarının izini sürmek için Fildişi Sahillerini ziyaret etmiş ve atalarının doğduğu köyü ziyaret etmişti.
 
fırtına

fırtına

Yeni Üye
Üye
ALTIN TABUT

MİCHAEL JACKSON İÇİN SALI GÜNÜ LOS ANGELES'TAKİ STAPLES CENTER'DA CENAZE TÖRENİ DÜZENLENECEK. JACKSON, ALTIN KAPLAMA BİR TABUT İÇİNDE LOS ANGELES'TAKİ BİR MEZARLIĞA GÖMÜLECEK
25 Haziran'da ölümüyle dünyayı şoke etti. Ve son yıllarda adından pek de söz edilmeyen popun kralı yeniden gündeme oturdu. Artık her yerde şarkıları çalınıyor, posterleri, CD'leri kapış kapış...

Hayatıyla ilgili en ufak ayrıntılar ise yeniden gündeme getiriliyor. Yakın çevresi, ailesi, hizmetçileri, kısaca herkes, Michael Jackson hakkında bir şeyler anlatmak için yarışıyor.


ALTIN KAPLAMA TABUTLA GÖMÜLECEK

Jackson'ın ölüm haberini ilk duyuran TMZ sitesine göre, efsanevi popçu cenaze töreninin ardından 15 bin sterlin değerindeki (38 bin TL) 14 ayar altın kaplama bir tabut içinde Los Angeles'taki Forest Lawn Memorial Park'a defnedilecek. İçi mavi kadifeyle kaplı olacak 'Promethean' marka tabut, ünlü müzisyen James Brown'ın tabutuna benziyor. Michael Jackson'ın cesedinin çalınmaması için de mezarının üstüne beton dökülecek.

20 bin kişi salonda, milyonlar TV başında izleyecek

ABD Başkanı Obama'nın da davet edildiği törenin yapılacağı salonun kapasitesi 20 bin kişi. Törende, Jackson'ın hayranları için 11 bin koltuk ayrıldı. Stadyum dışına dev ekranların kurulacağı cenaze törenini TV'den 750 milyon kişinin izlemesi bekleniyor.

ISSIZ BİR DÜNYA

Ama daima çocuk kalan adamın yarattığı dünya, Neverland adını verdiği evi, şimdi büyük bir sessizliğe gömüldü. İçerisi ıssız ve hatta tüyler ürpertici. Eşyalar gitmiş, meşhur luna parkının treni, dönme dolabı çoktan sökülmüş, hayvanat bahçesinin sevimli hayvanları çeşitli barınaklara dağıtılmış bile.

Michael Jackson'ın kardeşi Jermaine Jackson, CNN International'dan Larry King'in ekibine, 1000 hektara yayılan ve 2006'da 33 milyon dolar değer biçilen, 5 yatak odalı, havuzları, Disneyland tarzı luna parkı, sinema salonu, basın odası, hayvanat bahçesi bulunan Neverland'ta çekim yapma izni verdi. Ve böylelikle efsanenin ölümüyle birlikte "evim" dediği yerin ürkütüçü ıssızlığı ortaya çıktı.

HAYRANLARI IŞIKLARA BAKIP DUA EDİYOR

Ölümünün ardından ilk birkaç günde oldukça büyük bir trafiğin yaşandığı Neverland şimdilik kapılarını kapattı. En çok dikkat çeken şey ise gecce vakti Neverland'tan göktüzüne yükselen ışıklar.

Michael Jackson'ın daima aydınlık olmasını istediği Neverland'a ailesi özel reflektörler yerleştirdi.

Los Angeles'ta yaşayan ya da kenti ziyaret eden hayranları, gecce vakti gökyüzüne yükselen ışıkların nereden geldiğini bilidikleri için Neverland ışıklarına bakıp dua ediyor.
 
fırtına

fırtına

Yeni Üye
Üye
MICHAEL BEYİNSİZ GÖMÜLECEK..

YARIN TÖRENLE TOPRAĞA VERİLECEK OLAN MICHAEL JACKSON BEYİNSİZ GÖMÜLECEK..
25 Haziran'da aşırı dızda sakinleştirici aldığı için ölen Michael Jackson'ın beyni olmadan gömüleceği ortaya çıktı. Los Angeles polisi sözcüsünün açıklamasına göre, sanatçının beyni bazı testler için çıkarıldı.. Testlerin ne zaman biteceği tam olarak bilinmiyor. Bu testler sayesinde, Michael Jackson'un geçmişte uyuşturucu veya alkol kullanıp kullanmadığı belirlenecek.

Yarın Los Angeles'ın Staples Merkezi'nde Michael Jackson için cenaze töreni yapılacak..
 
Üst