Mide balonu ameliyatı sonrası neler yaşadınız?

G

Gulhan611

Forum Okuru
Mide balonu ameliyatı sonrası neler yaşadınız?

Mide balonu fiyatı melek kadınlar kulübü mide balonu sonrası beslenme forum'da.​

Arkadaşlar benim aşırı kilolarım var kararsızım acaba mide balonu ameliyatı olsam mi koruyorum da açıkçası. Mide balonu ameliyatı geçirenler var mı zorlukları ve mide balonu sonrası durumunuz ne oldu? Ayrıca mide balonu fiyatı nedir ben Ankara'da yaşıyorum Ankara içinde mide balonu ameliyatı geçirenler varsa yazabilir mi?

Merhabalar
Mide balonu işlemi kısaca anlatmamız gerekirse hap şeklinde bir balonu unutuyorsunuz mi denizde kocaman bir balon oluyor o yuttuğunuz hap. Tabii ki bu geçici süreyle mide yerleştirilmiş oluyor ve aynı zamanda şişirilebilir bir balon olmaktadır. Mide balonu ameliyatsız bir işlemdir öncelikle bunu da belirtelim yani ameliyat cerrahi bir müdahale gerektirmiyor diyet egzersizin yaramadığı durumlarda çok kilolu obezite olan kişilerin tercih ettiği bir durum.

Mide balonu fiyatı bu işlemin gerçekleştiği yere merkeze ve duruma göre 5bin ila 15bin arasında değişmektedir fiyatları Tabii ki bunun haricinde ek masraflar da çıkabilmektedir öncelikle bunu yaptırmak istediğiniz merkezle konuşmalısınız. Mide balonu işlemi ile kişiler ayda 15 20 kilo vermesi hedeflenmektedir.

Dilerseniz aşağıdaki linkten mide balonu ile ilgili daha fazla yazı bilgi bulabilirsiniz. "Mide balonu fiyatı ve yan etkileri var mı" konunun linki hemen aşağıda.

Geri