Miele ankaste kahve makinesi

M

Misafir

Forum Okuru
Miele ankaste kahve makinesi
Miele ankaste kahve makinesi
elekuc0291.jpg
Miele tarafından geliştirilen ankastre kahve makinesi kahve severler için ideal bir arkadaş. Espresso, kahve, cappuccino ya da latte macchiato, hangisi olursa olsun, her fincanın kişisel tercihe göre hazırlandığı Miele ankastre kahve makinesi herkesi memnun edecektir.

Kahvenin mükemmel bir şekilde hazırlanması için sadece çekirdek seçimi değil, aynı zamanda su basıncı ve sıcaklık da önemlidir. Miele kahve makinesi, çekirdeklerin ne şekilde çekileceğini, çekirdek miktarını, su sıcaklığını ve miktarını belirlemenize yardımcı olacak ve kahvenizi her zaman için en mükemmel şekilde içmenizi sağlayacaktır.

NESPRESSO® sistemi
NESPRESSO® için geliştirilen benzersiz bir yöntemle çekilmiş kahve kapalı alüminyum kapsüllere alınır. Kapsülün içinde oluşturulan ideal sıcaklık, taze çekilmiş kahvedeki yaklaşık 900 ayrı aroma ve tadın kahvenin tüketileceği ana kadar 12 ay boyunca korunmasını sağlar. Kapsül kullanımı, her fincanda üstün kalite standardına sahip gerçek kahve keyfi sağlar.

Gerçek bir keyif
Kahve gündelik yaşamın bir parçasıdır. Şimdi bu keyfi yakınlarınızla birlikte rahat ev ortamınızda yaşayabileceksiniz. Sabahları sizi canlandıracak, akşamları ise yorgunluğunuzu alacak. Kahve, aromasından hazırlanmasına ve tadına kadar her yönüyle üzerinde çok konuşulan bir konu. Miele, tüm bu özellikleri NESPRESSO® ankastre kahve makinesinde buluşturdu. Yumuşak ve hafif vollutodan, zengin ve güçlü ristrettoya kadar 12 farklı kahve seçeneği sunuluyor.

Çeşitli seçenekler
NESPRESSO®, hafiften kuvvetliye, yumuşaktan yoğuna kadar değişen 12 ayrı kahve seçeneği sunuyor. Nefis kahve aroması ve tadı kapalı kapsüllerde korunuyor. Espresso, cappuccino gibi tüm kahve çeşitleri özgün aroması ve tadıyla hazırlanıyor. Seçeneklerin bu kadar çeşitli olması, kahve severlerin kendi kişisel beğenilerine uygun kahveyi keşfetmesine olanak sağlıyor.
 
Üst