Mihrimah Sultan Ölüyor mu?

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Mihrimah Sultan Ölüyor mu?
mihrimah sultan, mihrimah sultan ölümü muhteşem yüzyıl mihrimah sultan Sevgili melekler, reyting rekortmeni dizi Muhteşem Yüzyıl'ın 130.bölümüne, Mihrimah Sultan'ın göğsünde beliren kocaman yaralar damgasını vuruyor. Acaba bu yaraların sebebi ne? Yoksa Mihrimah Sultan kötü bir hastalığa mı tutuldu? Dizi bitmeden ölecek mi? Tüm bu soruların yanıtlarını bekleyen dizi fanatiklerine hemen söyleyelim, Mihrimah Sultan dizi süresince hayatta kalacak :) İşte diğer detaylar...

< Konu Resmi..>
Mihrimah ile Pedro’nun yakınlığı Rüstem Paşa’yı rahatsız ediyor. Hekim Pedro’yu başarılı oyuncu Burak Sağyaşar canlandırıyor. Yaraların zehir olmadığını tahmin etse de bulaşıcı olup olmadığı kesin değil. Muhteşem Yüzyıl’ın bu sezon final yapacağı için Mihrimah Sultan dizide ölmeyecek. Kardeşi Selim’in tahta geçmesiyle dizinin sona ermesi bekleniyor.

Mimar Sinan'ın Mihrimah Sultan İçin İnşa Ettiği Cami : Mihrimah Sultan Camii hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Ve Mimar Sinan Mihrimah Sultan' Aşık Oluyor! Ve Mimar Sinan Mihrimah Sultan' Aşık Oluyor!
Bu sayfa; Ve Mimar Sinan Mihrimah Sultan' Aşık Oluyor! haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Muhteşem Yüzyıl dizisinin başlamasından bu yana gerçek olup olmadığı belli olmayan ancak efsanevi bir şekilde anlatılan Mihrimah...
Muhteşem Yüzyıl 0
rüstem paşayla mihrimah sultan evlendimi? rüstem paşayla mihrimah sultan evlendimi?
Merhaba.Muhteşem Yüzyılı çok seviyorum.Mihrimah Sultana hayranım. Tarihte Rüstem paşayla evlendiği söyleniyormuş.Doğru mu bu bilgi?Filme uyarlarlar mı bilmiyorum ama gerçekte ne zaman evlenmiş rüstem paşayla?
Soru-Cevap 2
mihrimah sultan gerçekten rüstem paşayla evlenmişmi?? mihrimah sultan gerçekten rüstem paşayla evlenmişmi??
Ben çok merak ediyorum acaba Mihrimah Sultan tarihte Rüstem Paşayla evlenmişmi? Bu olay gerçekten yaşanmışmı?
Soru-Cevap 3
Şehzade Mehmet 'le Mihrimah Sultan Alışverişte Birlikte Görüntülendi ! Şehzade Mehmet 'le Mihrimah Sultan Alışverişte Birlikte Görüntülendi !
Bu konu; Şehzade Mehmet 'le Mihrimah Sultan Alışverişte Birlikte haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Muhteşem Yüzyıl 'ın küçük şehzadesi...
Magazin 0
Mimar Sinan'ın Mihrimah Sultan İçin İnşa Ettiği Cami : Mihrimah Sultan Camii Mimar Sinan'ın Mihrimah Sultan İçin İnşa Ettiği Cami : Mihrimah Sultan Camii
Bu konu; Mimar Sinan'ın Mihrimah Sultan için yaptığı cami, Mihrimah Sultan camii ile ilgili bilgiler vermektedir. Sevgili melekler...
Osmanlı Tarihi 0