mimar oluyorum mimarrr :D

büşra.shid

Yeni Üye
Üye
mimar oluyorum mimarrr :D
meleklerim bugün benim için oldukça özel bi gündü..malum lys yerleştirmeleri açıklandı ve ben kaç gündür çooook heyecanlıydım,çok korkuyordum istediğim yer gelmeyecek diye,istediğim yerde ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ MİMARLIKTI

bugün saatler geçmek bilmedi zaten 3 e kadar,saçma sapan bir srü şeyle uğraştım ettim,bide üstüne heyecandan midemi bozdum,ellerim zangır zangır titriyodu saat 3 olduğunda

sonuç da saolsun fazlasıyla geç açıldı ama görüntü güzeldi,çukurova yazısını görmemle beraber çığlık kahkaha ve ağlama ortaya karışık bir şey çıktı ve nasıl inlettim apartmanı bilmiyorum

üsütne sevdiceğim aradı o da çukurova tıpı kazanmışmı ben ağla ağla sevinçten böyle deli dana gibi oldum burda sizlerle de paylaşmak istedim bu kocamaaaaaan sevincimi

bu güzel duyguyu ilk paylaştığım yerlerden olan melekler mekanı sizleri çooooook seviyorum,
Mimar meleğiniz,büşra

Büşra, ne kadar sevindiğimi anlatamam sana,o duyguyu çok iyi biliyorum.Gözlerin aydın olsun kardeşim.Dilerim kazasız belasız diplomanı alırsın ve o gün de burada hep birlikte kutlarız

Sevdiceğinin de aynı okulu kazanması künefenin üstünde ki kaymağa benzemiş yani

İkinizi de kutlarım,Allah hep yanınızda olsun.

büşracımmm çok sevindim senin adınaaa inş hakkına hayırlısı olurr mekanımızın mimarıı
bu maytaplar senin şerefineee büşracımm

:kutlama:

:kutlama1:

:havai:

büşracımmm çok sevindim senin adınaaa inş hakkına hayırlısı olurr mekanımızın mimarıı
bu maytaplar senin şerefineee büşracımm

:kutlama:

:kutlama1:

:havai:

cemoş ablamm çoooooooook teşekkür ederim iiki varsınız

çooook saol titan adminim çok teşekkr ederim,aynen kaymak misali oldu zaten denk getrmek için uğraşıyoduk tam oldu inşallah görrüz o günleri de tekrar tekrar çok saol güzel dileklerin için

Çok sevindim Büşra cıım
darısı başıma inş. )
sevdiceğin adına da çok sevindim
hayırlı olsun ikiniz için de
Güzellikler sizinle olsun

Tebrikler Büşra cım hayırlı olsun inşallah Allah başarılarının devamını getirsin canım .. sevgilin ve sana okul hayatınızdada başarılarrr....

kıssss büsraaaaaa canım cok sevındım senın adına..allah gönlüne göre verdı cok sükür darısıda tüm isteynlere ınsallahhh....rabbım hepımızın gönlündekını nasıp eder ınsallah...ayyy cok sevındımm