miniğinde derdi var

*jellibon*

Daimi Üye
Üye
miniğinde derdi var
kıslar benim sorunum kayınvalide. aslında genç. ama genç olmasıda kötüç çünkü benimle aşık atıyo. yani yarışıyo. ben ne yapsam oda yapıyo ne alsam alıyo. sinir bi durum. bazeen çok bunalıyorum nasıl davranmalıyım yaaaa

Ce: miniğinde derdi var

çok ilginç çokmu genç
oğlundan kıskanıyo olabilir bu mesafeyi eşin korumalı canım yani bölede hiç duymamıştım canım bi zamandan sonra vazgeçecektir allah kolaylık versin

canım eşim zaten ailesiyle büyümemiş o yüzden annesine lafı geçiyo. belkide kıskanıyo hiç böle düşünmemiştim. saol canım. cidden 45 yaşında ama işte ruhu genç hanımın bakımlıda yani olmaya çalışıyo benden gördükleriyle. gençlerin üstünde ne gördüyse onlardan almaya çalışıyo garip.

Aynı sorun bende var ALLAHTAN ayrı şehirlerde yaşıyoruz artık neyse inan ki oğullarını kıskanıyorlar artık onların yerini aldığımzı düşünüyorlar anlamadığım bir konu madem bizi kıskanacaklar neden oğullarını evlendirirler hadi evlendiirdin neden kıskançlık yapıyon senin yaşın kaç benim yaşım kaç hayret birşey yaaaa

redglitterangel0ga.gif

bencede yani niye evlendiriyolar kıskanıcaklarsa. hayret bişi eşin yeri ayrı annenin yeri ayrı. acaba yaşlanınca bizdemi böle olcaz yaaaaa

canim herkaynana oglunu paylasmak istemez,gelini kiskanir bence tek yapman gerekn ne olursa olsun saygili ol,,,saygini sakin yitirme,esin icin evliligin icin mutlulugun icin,allah buyuktr oherzamn sevdigi kullarin yaninda unutma bizde birgun kaynana olacagiz ve ayni durumda sende olabilirsinn,

evet nisanım bak oğlum var babasından bile kıskanıyom kaldıki karısı tabi espürük yaptıımmmmmmmmmmmmmmmmm

haklısın nisan bide ne ekersen onu biçersin dimi..... ayy iyi oldu kıslar fikirleriniz.. takkmamaya başladım artık ve iyi geçinmeya başladım inşallah uzun sürer

malesef böyle kaynanalar var ama şöyle düşünün belki hiç görmemiştir yeni yeni aklı başına geliyo bu yaşlarda böyle oluyo biliyorum.. geçer hiç canını sıkma kendi haline bırak..

Geri