minik kardeşim(alıntıdır)

RoCCo

Yeni Üye
Üye
minik kardeşim(alıntıdır)
minik kardeşim Geçenlerde küçük erkek kardeşimi berbere götürmem gerekti.Erkek arkadaşım ben götürürüm dedi.Neyse gittiler, götürdü Allah razı olsun.Tek sorun akşam olunca kardeşim babama söyleyecekmiydi!Tembih ediyorum ama arada tehditlerde oluyor.Sonra kaşımı bir çatıyorum, tamam diyor.Akşam babam gelince kardeşime sordu, kimle gittin berbere diye..Kardeşim, `abla, çocuğun adı neydi` dedi. Kaldım tabi öylece..Kaşgöz yaptım, hee ablamla gittim diyor sonra.Yaa neden beni zor durumda bırakıyosun kardeşim.Küçükken sana yaptıklarımımı hatırlıyosun acaba:) Hep suçu konuşmayı bilmediğin için sana atardım, ne var bunda yani!Hatırlamıyordur herhalde ya, yok yok olamaz:)

İçerde dizisi minik (Seyithan Özdemir) kimdir? hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Kahvaltılık Minik Top Ekmekler Kahvaltılık Minik Top Ekmekler
Minik top ekmekler 82288 Malzemeler: ************** 8 tepeleme çorba kaşığı veya 200 gram UN kabartma tozu (1 paket) 1 tatlı kaşığı tuz 4 çorba kaşığı sıvı yağ 180 ml. veya 1 su bardğından biraz az...
Ekmekler&Pideler 0
Mavi rengi öğreniyoruz minikler Mavi rengi öğreniyoruz minikler
Anasınıfı yaş döneminde renklerden zıt kavramlara; yakın anlamlılardan uzak anlamlı soyut kavramlara kadar her kavram dönem dönem öğretilebilmektedir. Birçok öğrenci için önemi olan bu kavramlar zaman zaman öğretilebilmektedir. Renkleri aile...
Egitim 0
Hayal gücünüzü çalıştırın minikler Hayal gücünüzü çalıştırın minikler
Anasınıfı etkinlikleri arasında yer alan pek çok etkinlik hayal gücünü geliştirmede oldukça etkilidir. Öğrencilerin en özeli olan içlerinde sakladıkları o hayal gücünü ortaya çıkarmak kadar geliştirmekte biz değerli öğretmenlerin elindedir. Bir...
Egitim 0
Minikler balık yapmaya hazır mıyız? Minikler balık yapmaya hazır mıyız?
Anasınıfı etkinlikleri arasında her daim olmazsa olmaz yaptırdıklarımız listesinde yer alan sanat etkinliği ile bir girişi yapmak istiyorum güne. Siz de var mısınız bugün balık yapmaya. Miniklerime Pazartesi günü için içinden seçip yaptırmak...
Egitim 0
İçerde dizisi minik (Seyithan Özdemir) kimdir? İçerde dizisi minik (Seyithan Özdemir) kimdir?
Show tv ekranlarının yepyeni fenomen dizisi olan "İçerde" gün geçtikçe daha büyük izleyici kitlelerine ulaşmaya devam ediyor. Dizinin oyuncuları ve konusu ekran başında ki izleyicinin büyük beğenisini kısa zaman da kazanarak vazgeçilmez diziler...
Kim Kimdir ? 0