minik meleğin doğum günü

*jellibon*

Daimi Üye
Üye
minik meleğin doğum günü
çocuk doğum günü mesajları yeğenime doğum günü mesajı çocuklar için mesajları yeğene mesajı bebek 11 haziran minik meleği,n yani benim doğum günüm hanımlar allah bana eşimle uzun ömürlü berber yıllar versin anneme de teşekkür ederim benim gibi mükemmel bir kızı dünya ya getirdiği için :D

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Cevap: minik meleğin doğum günü
canım benim doğum günün kutlu olsun...her günün birbirinden güzel ve mutlu geçsin... sevdiklerinle birlikte nice mutlu yıllara

doğum günü  1.jpg

Moderatörün son düzenlenenleri:

tuqqce

Daimi Üye
Üye

Minik melişimmm doğum gününü kutlarımm.....Yağmur kadar saf ve Temiz bir ömür dileğiyle birtanem..

AZRA

Yeni Üye
Üye
cnm d.günün kutlu olsun herşey gönlünce olsun ailenlew bi ömür mutlu olursun inşallah e kötü günn böle geçsin:party::birthday::birthday::u020::a050::a050::a050::a050::a050::a050::a050::birthday::band1::dp178::party:

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici

Her mum hayatının ışığıdır, pastandaki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni ışığın KUTLU OLSUN.

doğum günü 3.jpg

hanımlar teşekkür edrim çok iyisiniz iyiyki sizler varsınız çok teşekkür ederim sizlerinde herşey gönlünüzce olsunn sizleri çok seviyorummmm

sementha

Yeni Üye
Üye
doğumgünün kutlu mutlu huzurlu geçsin nice güzel senelere canım.....

yeni yaşın sana hep güzellikler getirsin
doğum günün kutlu olsun minikmelek aynil

burasıda minik meleğin köşesi hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Kahvaltılık Minik Top Ekmekler Kahvaltılık Minik Top Ekmekler
Minik top ekmekler 82288 Malzemeler: ************** 8 tepeleme çorba kaşığı veya 200 gram UN kabartma tozu (1 paket) 1 tatlı kaşığı tuz 4 çorba kaşığı sıvı yağ 180 ml. veya 1 su bardğından biraz az...
Ekmekler&Pideler 0
Minik meleğiniz için şirin mi şirin uyku setleri Minik meleğiniz için şirin mi şirin uyku setleri
Anneler şirin ve bir o kadarda afacan melekleriniz için harika uyku setleri şirin miniklerede şirin uyku setleri yakışır. ...
Tatlı Evim 12
Minik Meleğim Berfunur Minik Meleğim Berfunur
İşte teyzeleri buda benim küçük cadım Berfunur`um ...
Üye Aile Albümü 28
minik meleğin hayali minik meleğin hayali
benim hayalim eşimle ömür boyu mutlu olmak aramızdaki saygı ve sevgiyi kaybetmemek bi tane minik melek dünyaya getirmek ve ona mükemmel bi anne olabilmek inşallah olur yaffffff:angel::melek:
Hayal Dünyası 6
burasıda minik meleğin köşesi burasıda minik meleğin köşesi
arkadaşlar beni pek tanımıyonuz ama olsun sıkıntınız derdiniz varsa anlatın dinlemeyi çok severim. köşeme hoşgeldiniz. ikramımız biraz sanal :tea:
Melekler Cafe 344