1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    25
    Ödül Puanları:
    0

Miniklere takılar..

Konu, 'Çöplük' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. pofuduq_she

pofuduq_she Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Miniklere takılar..

çok gfüSELLErmiş eLİne sağLuk

Miniklere takılar.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. minik lahmacunlar

minik lahmacunlar

minik lahmacunlar malzemeler: 4 yufka 1 baş soğan, rendelenmiş 400 gr kıyma 4 adet domates, küçük küçük doğranmış 4 adet çarliston biber, doğranmış yarım demet maydanoz, ince ince kıyılmış 1 tatlı kaşığı karabiber 1 tatlı kaşığı tuz üzerine: 1 yumurtanın sarısı hazırlanması: 1. rendelenmiş bir baş soğanı, 400 gr kıymayı, 4 adet doğranmış domatesi, 4 adet doğranmış çarliston biberi,yarım...
  2. Minik Pizza

Minik Pizza

minik pizza mini pizza Minik Pizza Malzemeler: 3 su bardağı un 1 paket kuru maya 4 çorba kaşığı sıvıyağ 1 tatlı kaşığı tuz 1 çorba kaşığı şeker aldığı kadar ılık su Üzeri İçin: 2 sosis 50 gram sucuk 1 domates 4 biber siyah zeytin yeşil zeytin 1 yumurta 2 çorba kaşığı zeytinyağ kekik kaşar peynir rendesi un , tuz ve şekeri harmanlayın.ortasını açın ve mayayı koyun.burada biraz su ile...
  3. Minik avatarlar

Minik avatarlar

Birbirinden farklı anlamlar taşıyan avatarlar sizlerle meleklerim.Bakın beğendiğiniz varsa avataırınıza ekleyin:)
  4. Minik minik fiyonklar

Minik minik fiyonklar

Şu minicik fiyonklar değilmi ayakkabıları böyle güzel yapan...Ne kadar hoş durmuş bayılıyorum fiyoklara..
  5. Minik Melekler..

Minik Melekler..

bebek bebek resmi göster güzel fotoları komik videoları komik bebekler videoları Bunlarda ufak melekler.. Kimileri erkek ama olsun onları görmemezlikten geliverin ayol.. hahaha hahaha :):) Köylü kızı Zeyno.. tatlılığa bak ya gözlere heyy Maaşallah.. Pantolon giymeyi unutmuş şeee ettim ben ona giydirdim :) Boyna bak sen ya kıyamam .. Noluyo ya napıonus çocuğa... aaaaaa Buyur...

Sayfayı Paylaş