Mint Yeşili Dekorasyonda Nasıl Kullanılır?

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Mint Yeşili Dekorasyonda Nasıl Kullanılır?
ev dekorasyonunda renkler, mint yeşili dekorasyon, mint yeşili ev dekorasyonuSevgili melekler, 2014 ev dekorasyonunda trendi renklerden biri mint yeşili. Özellikle pastel renklerin hakim olduğu 014 dekorasyon modasında mint yeşili sıklıkla kullanılıyor. Eğer siz de ev dekorasyonunuzda pastel renkleri kullanacaksanız, size mint yeşili dekorasyonda nasıl kullanılır, bilgiler vermek istiyoruz....mint-yeşili-dekorasyon.jpg
İşte bu rengi dekorasyonda kullanmanın püf noktaları...

-Mint yeşili diğer bir deyişle nane yeşili ev iç dekorasyonunda özellikle duvar rengi olarak kullanılmaktadır. Mint yeşilinin yarattığı etki

ferah, aydınlık ve huzurlu olarak tanımlanabilir.

-Mint yeşili duvarlar gri ve beyaz gibi renklerle ikili olarak da kullanılabilir. Yine mint yeşili içeren desenli duvar kağıtları tercih edilebilir.

-Yeşilin bu tonunun kullanıldığı mekanlar aydınlık ve ferah ortamlar oluşturmaktadır. Mint yeşilini en iyi kullanacağı yerler banyo, mutfak ve yemek odası duvarları olarak belirlenebilir.

-Mint yeşili mutfak dolaplarında da kullanılabilir ve beyaz renk ile iyi kombinasyonlar oluşturur. Banyolarda duvar karoları, yer karoları nane yeşili seçilebilir. Ayrıca mutfak ve banyolar için seçilecek perdeler ve aksesuarlar bu renk tercih edilebilir.

-Oturma odası ve salonlarda koltuklar, mobilyalar, halı, perde ve yastıklar mint yeşili olarak kullanılabilir. Aksesuarlar, örtüler ve küçük mobilyalar farklı renklerle birlikte uyumlu bir şekilde dekorasyonunuzda yerini alabilir.

-Yemek odanızda kullanacağınız mobilyaları ve aksesuarları yeşil renklerden tercih edebilirsiniz.

-Mint yeşilini dekorasyonda tercih ederken uyumlu renk kombinasyonlarını kullanarak en iyi uygulamaları geliştirmelisiniz.

-Turkuaz, kırmızı, mor ve somon rengi ile mint yeşilini birlikte kullanarak canlı ve enerjik ev dekorasyonuna imzanızı atabilirsiniz.MİNT YEŞİLİ AKSESUARLAR VE KIYAFETLER İÇİN LÜTFEN TIKLAYIN...
 
Üst