Etiketler:
  1. dekorasyoncu melek

dekorasyoncu melek Forum Okuru

mobilya boyama yapanlar

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında dekorasyoncu melek tarafından paylaşıldı.

selam melekler yeni bir mobilya alacak kadar bütçemiz iyi değil bende uzun süredir kullandığımız mobilyalarımızı boyamaya karar verdim ama kaş yaparkende göz çıkarmak istemiyorum:D:D aranızda mobilyalarını boyayıpta memnun kalan oldumu eğer memnun kaldınızsa mobilyalarınızı nasıl boyadınız mobilya boyalarını nereden alabilirim bana bunlarla ilgili bilgi ve tecrübe bilgilerinizi paylaşırsanız çok memnun olurum

mobilya boyama yapanlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eski Mobilyaları Boyamak İçin Fikirler

Eski Mobilyaları Boyamak İçin Fikirler

Eski mobilyalarınızdan sıkıldınız ama bütçeniz değişime el vermiyor.Mobilayalarınızı kendi imkanlarınızla yenilemeye ne dersiniz ? Mobilyalarınızı boyayarak yenileyebilirsiniz.Yapmanız gereken tek şey mobilyanızın modeline uygun tarza boya almak ve işe koyulmak .Mobilya boyama hakkında tüm detaylar yazımızda.. Mobilya Rengini Değiştirirken İzlenecek Adımlar Aşağıda bu maddeleri...
  2. Mobilya Boyarken Hangi Boya Kullanılır?

Mobilya Boyarken Hangi Boya Kullanılır?

Eski göründüğü ya da artık sürekli göz önünde olduğu için kurtulmak istediğiniz mobilyalarınızı boyayarak onları yeniden baş tacı haline getirebilirsiniz. Zımparası, astarı derken bu iş gözünüzde büyüyebilir ancak bir kez deneyim kazandıktan sonra da gördüğünüz her eski hatta belki yeni mobilyaya el atmak isteyebilirsiniz. Mobilya rengi değiştirirken mobilyanızın malzemesine uygun boyama...
  3. Evde mobilya nasıl boyanır?

Evde mobilya nasıl boyanır?

Evde mobilya boyama fikri herkesin üstesinden gelebileceği bir iş değildir. ahşap boyamaya ilgim var. O yüzden biliyorum ki ahşap boyama çok eğlenceli ve zevkli bir iş. Bir işe emek verdikçe güzelleşiyor. Bu nedenle emek vermeyi sevenlerinde zevk alabileceği bir dekorasyon fikri olarak bugünkü yazımda sizlerle evde mobilya boyama konusunda neler yapabileceğiniz hususuna değinmek istiyorum....

Sayfayı Paylaş