Eski mobilyalarını boyayarak yenileyen kadınlar burada mı tavsiye lazım korkuyorum

D

dekorasyoncu melek

Forum Okuru
Eski mobilyalarını boyayarak yenileyen kadınlar burada mı tavsiye lazım korkuyorum
selam melekler yeni bir mobilya alacak kadar bütçemiz iyi değil bende uzun süredir kullandığımız mobilyalarımızı boyamaya karar verdim ama kaş yaparkende göz çıkarmak istemiyorum:D:D aranızda mobilyalarını boyayıpta memnun kalan oldumu eğer memnun kaldınızsa mobilyalarınızı nasıl boyadınız mobilya boyalarını nereden alabilirim bana bunlarla ilgili bilgi ve tecrübe bilgilerinizi paylaşırsanız çok memnun olurum

Vallahi hayatım mobilya boyamak sanat işidir diyecem de tek renk yapacaksan sıkıntı yok. Karşı komşum emoş kendi mobilyalarını öyle güzel boyuyor ki dayanamadım dedim sen nası yapıyorsun da, eğitimini almış hayatım. Ha elindeki bulgurdan olabilirsin bilmiyorsan da. Zaten o kadar eskimiş ise, kaybedecek bir şeyin yok boza yapa öğrenirsin boya lanlış olur ise bir daha boyarsın öğrenen kadar sana tavsiyem bir tanesinin namazını kıl :D:D

Hepsini boyayıp ta külliyen kaybetme elindeki mobilyayı ya da her neyi boyayacaksan onu. Hayat zor ve pahallı hayatım :D:D

Geri