Etiketler:
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.301
    Ödül Puanları:
    113

Mobilya / mobilyacı

Konu, 'L-M' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Ayıpları örtmeye, işini sağlam zeminlere oturtmaya, kişinin din ve dünyasının durumuna, Evin hanımına, geçim vasıtalarına; Mobilyacı, işleri itidalle yapmaya, ortopedi uzmanına ve nikah memuruna, Mobilyacı bazen terzi, dokumacı, inşaat ustası, mühendis yya da cenaze lavazımatçısına delalet eder.

Mobilya / mobilyacı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ilginçmi ilginç mobilyalar

ilginçmi ilginç mobilyalar

ilginç yataklar mobilya içatları ilginç mobilyalar
  2. Sıradışı mobilyalar :))))

Sıradışı mobilyalar :))))

Sıradışı derken bu kelimenin bile yetersiz geleceğini biliyorum. hahaha Meleklerim bakın bu mobilyaları nasıl nitelendireceksiniz?Evinizde böyle mobilyalardan ister misiniz? :D:D anam duvara tırmaniyi tutunn hahaha dağınık hatun :D:D buna beste yaptım oy benim eşşek dolabına gurban olduğim hahaha ayyy bundan kesin almalıyım hahaha üstünede göğüs...
  3. 2012 Bahce mobilyalari

2012 Bahce mobilyalari

bahçe mobilyaları 2012, bahce mobilyasi, bahce mobilyalari, bahce mobilya, bahce masalari konulari burada melekler Sevgili Melekler, Bahcesi olanlar ve olmasini isteyenler icin :hula:, cok rahat ve cok zarif bahce mobilyalarini arastirdik...
  4. Deri Mobilya Temizliği

Deri Mobilya Temizliği

Deri mobilya görünümü çok şık bir o kadar da pahalı bir eşyadır. Kullanımı kolay görünse de temizlenmesi biraz özen ister. Deri mobilyaya asla direk sabun veya temizlik malzemesi dökmemeliyiz. Nemli bir beze kullanacağınız temizleyiciyi döküp dairesel hareketlerle temizlemelisiniz. Bu temizleyici mobilya üzerinde kalmaması gerektiğinde duru suyla yıkadığınız bezi tekrar aynı hareketlerle...

Sayfayı Paylaş