1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Moda Show

Konu, 'Çöplük' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. melegimeren

melegimeren Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Moda Show

emeğine sağlık paylaşım için teşekkürler canım

Moda Show konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Makyaj show

Makyaj show

show makyajları show makyajı şov makyajları şov makyajı makyaj http://www.youtube.com/watch?v=W4I-QR48f88
  2. Kahramanlar dizisi ( show tv)

Kahramanlar dizisi ( show tv)

Med Yapım yeni bir dizi ile ekrana gelmeye hazırlanıyor. Acil Servis dizisinden şimdilik vazgeçen ekip, Kutsi’nin başrolünü oynayacağı “Kahramanlar” dizisi ile kasım ayında Show tv’de olacak. Yönetmenliğini Merve Girgin’in, senaristliğini Gökhan Horzum ve Murat Koca’nın üstlendiği “Kahramanlar”ın başrollerini Kutsi, Arda Esen, Ebru Gürsoy, Didem İnselel, Nihat Alptuğ...
  3. Adını Feriha Koydum (Show Tv)

Adını Feriha Koydum (Show Tv)

adını feriha koydum çekim günleri adini feriha koydum cekim yerleri adını çekim yerleri yeri adini cekim yeri 6 Ocak Perşembe günü yayına girecek olan Adını Feriha Koydum adlı dizinin başrollerinde başarılı oyuncu Vahide Gördüm ve Aşk-ı Memnu dizisinde Nihan rolüyle tanıdığımız Hazal Kaya yer alıyor... Şimdi geçelim dizinin genel hikayesine :tik: Adeta bir Türkiye gerçeğinin...
  4. Karakol (Show Tv)

Karakol (Show Tv)

Arka Sokaklar ve Behzat Ç. gibi polisiye dizilerin tutması ardından diğer kanallarda ardı ardına polisiye diziler yayınlamaya başlıyor...Show Tv ekranlarında yakında başlayacak olan Karakol'da bunlardan biri...Şimdi geçiyorum Karakol dizisinin tanıtımına... NTC Medya – Mehmet Yiğit Alp’in Show TV için “Karakol” isimli diziye imza atacak. Yönetmenliğini genç kuşağın başarılı isimlerinden...
  5. Canım Babam Yakında Show Tv'de

Canım Babam Yakında Show Tv'de

Mehmet Aslantuğ, Mehmet Aslantuğun yeni dizisi,canım babam dizisi, Mehmet Aslantuğ canım babam, Mehmet Aslantuğun yeni dizisinin adı, canım babam dizisi nezaman başlıyor, canım babam dizisinin konusu, canım babam dizisi oyuncuları Usta oyuncu Mehmet Aslantuğ bir komedi dizisi ile sevenlerinin karşısına çıkacak...Şimdi geçelim haberin ayrıntılarına “Sıcak Saatler”, “Bir İstanbul...

Sayfayı Paylaş