Etiketler:
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    65
    Ödül Puanları:
    48

modacılar çıldırmış=)

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: modacılar çıldırmış=)
    hakikatten bazen kafaları karışıyor galibaa:D
    emeğine sağlık

3. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    65
    Ödül Puanları:
    48
    aynenn öle msilimmmmm...sağollll ablammm

4. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

abartmıslar...moda derken cıvkı cıkıo işin:mad2:

modacılar çıldırmış=) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çıldırtan Hasta

Çıldırtan Hasta

Çıldırtan Hasta D: Neyiniz var H: Kimsem yok. çok yalnızım doktor. öle yalnızım ki gölgem bile çıkmıyor. D: Ben size nasıl yardım edeyim? H: Grup terapisi verseniz? şöle kalabalık olanından . D: Bana şikayetlerinizi tarif edin. H: Hep yalnızım . çok sıkılıyorum. canım hiç bişey yapmak istemiyor. D: Depresyonda mısınız? H: Yok, girmeye üşendim . D: Size bir doktor arkadaşımı...
  2. Ünlü Modacılardan Öneriler...

Ünlü Modacılardan Öneriler...

Cengiz Abazoğlu '2008 kışında favorim,uzun altın kolyeler' -Altın benim için,gücü temsil eden doğanın verdiği en önemli maden. -Abiye ya da spor giysilerle altın takı kullanılabilir. -Gösterişli bir abiyede daha sade bir takı kullanılmalı.Beyaz altın tercih edilmeli. -Spor giyimde,2008 kişi için uzun altın kolyeler favorilerim arasında. -Altın bence tüm ten ve saç renklerine tıpkı...
  3. internet cafecileri çıldırtan sorular

internet cafecileri çıldırtan sorular

Bilgisayarda çalışan öğrencinin elektrik kesildikten 15 dakika sonraki sorusu; - Elektrik mi kesik? 2- Boş bilgisayar yok mu? - Yok - Hiç mi yok? 3- Word''lü bilgisayar var mı? - Hayır çilekli ve vanilyalı var sadece. 4-Çıkıntı alabilir miyim? (Printerdan çıktı almak için ) - Çıktı versek 5- Çıktılar hep siyah beyaz mı oluyor? - Hayır ara sıra yeşil üzerine eflatun ördek desenli...
  4. Çıldırtan Espiriler

Çıldırtan Espiriler

hayattan bezdiren espriler *Dün yapılan bir operasyonla Ajda Pekkan'ın alnı sonunda ensesine ulaştı. *Bak Barbie'ciğim,sen daha TOY sun. *Türkiye'de en demokratik olay, trafik kazaları; herkes eziliyor... *Tüh!.. Amortiyi tek rakamla kaçırdım yine... *Oğlum,senin zayıflaman için daha 40 fırın ekmek yemen lazım.. *Suçlu ayağa kalk!..Çocuklu bayana yer ver!.. *Daha son kullanma tarihine...
  5. Kadınlar çıldırınca...

Kadınlar çıldırınca...

Kadın aklı başındayken erkeği sever; ilişki devam ettikçe ruh haline bakar; çıldırmak üzereyken de çeker gider... ‘Çıldıracağım artık, şu yaptığına bak!’ diyen bir kadını, bu sebeple mutlaka dikkate alınız. Size göre kadınsal sayılan mazeretler, kadınsal arızalara dönmeden duruma müdahil olmazsanız, o sizi her halinizle seven kadın, sizden öyle bir gider ki ardına bile bakmaz Peki, kadın...

Sayfayı Paylaş