1. @şK_MeLeĞ!.

  @şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  19 Ağustos 2008
  Mesajlar:
  2.035
  Beğenilen Mesajlar:
  18
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  istanbul

  Modellerin 'aptal' olduğunu düşünenlere tokat gibi cevap;

  Konu, 'Magazin' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

  Modellerin 'aptal' olduğunu düşünenlere tokat gibi cevap; güzellik ve akıl bir arada olmaz diye bir kural yok. Yarı zamanlı modellik yapan Rus genç kız, Dünya Kadınlar Satranç Şampiyonası'nda birinci oldu.
  23 yaşındaki Alexandra Kosteniuk, artık 'satranç kraliçesi' ismiyle anılıyor. Yarı zamanlı yaptığı modelliğin yanı sıra, 14 yaşından beri satranç oynuyor. 2001 yılında, henüz 17 yaşındayken Dünya Satranç Şampiyonası'nda finale kadar yükselen Kosteniuk, 2004 yılında Avrupa Şampiyonu oldu.
  < Konu Resmi..>

  20 yaşında, satranç alanında 'grand master' (satranç üstadı) unvanını alan Rus genç kız, modelliği hobi olarak yaptığını, bunun kitap okumaktan farksız olduğunu söylüyor.

  Alexandra Kosteniui geçtiğimiz çarşamba günü gerçekleşen 2008 Dünya Kadınlar Satranç Şampiyonası'nda yine tüm ustalığını konuşturdu ve şampiyon oldu.

  Kosteniui, model olduğu için insanların ona farklı gözle baktığını ve nasıl şampiyon olduğuna inanamadıklarını belirtirken, "Zeka ve güzellik bir arada olabilir. Neden bunu anlamak bu kadar zor?" açıklamasında bulunuyor.

  Daha beş yaşındayken babasının öğrettiği bu düşünce sporuyla beyin cimnastiği yaptığını söyleyen genç kız, babasının satranç kariyerinde büyük rol oynadığını ifade ediyor.

  Rus modelin, kendinden 25 yaş büyük kocası ve geçtiğimiz Nisan ayında dünyaya getirdiği kızıyla mutlu bir hayatı var.
   
Modellerin 'aptal' olduğunu düşünenlere tokat gibi cevap; konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Aptal

  Aptal

  Rüyada aptal denilecek kadar salak bir kimseyi görmek, is hayatinizda ve evinizin içinde saygi duyulan bir kimse oldugunuza isarettir
 2. tokat

  tokat

  tokat Sahilden bir kez daha ayrılıp Tokat’ı görelim. Ünye’den Niksar üzerinden ulaşılabilir. Karadeniz’le İçanadolu iklimi arasında bir geçiş iklimine sahip kentin tarihi M.Ö. 3000 yılına kadar uzanıyor. Eski adı Komana’ydı. 14. yy’da Osmanlı egemenliğine girdi. Tokat’ın elverişli tarımsal alanları tarih boyunca bir çok istilayla karşılaşmasına neden oldu. Kentte yapacağınız kısa bir gezinti...
 3. Vücudunu olduğu gibi sev

  Vücudunu olduğu gibi sev

  Dünyanın en güzeli, siz olmayabilirsiniz; fakat güzellik yarışmalarına katılmadığınız sürece önemli olan dünyanın en güzeli olmak değil, kendinizi sevmeyi başarabilmektir Ne zaman aynaya baksanız mutlaka vücudunuzda bir kusur mu buluyorsunuz? Dışarı çıktığınızda tüm kadınların sizden daha güzel olduğunu mu düşünüyorsunuz? O zaman henüz vücudunuzu sevmeyi daha doğrusu kendinizi sevmeyi...
 4. Olduğun gibi görün!!!

  Olduğun gibi görün!!!

  Herbirimizin iç dünyasında bizleri yöneten ve aslında arıtılması gereken birçok duygu ve düşünce vardır. Toplum içinde değişik maskelerimizle bunları saklamaya, kendimizi olduğumuzdan farklı göstermeye çalışırız. Bu davranışımızın altında, bilgi yetersizliği, kendimize olan güvensizlik, çıkarlarımızı korumak, kendimizi başkalarına beğendirmek, sevdirmek ve daha birçok neden yatar. Bu...
 5. Anlamli tokat gibi sözler :D

  Anlamli tokat gibi sözler :D

  Bozuk Para İnsanın Cebini Deler, Bozuk İnsanda Kalbini, Bu Yüzden İkisini De Harcayın Gitsin..!!!

Sayfayı Paylaş