Modlara Sadminden hediye:D Artık çalışmayında görelim:D

handanca

Daimi Üye
Yönetici
Modlara Sadminden hediye:D Artık çalışmayında görelim:D
Sadminim Sitenin daha verimli hala gelmesi için Tembel modlarımıza Koltuk hediye etmeye karar vermiş.

Elime geçen bilgilere göre, Çalışma şekilleri baz alınıp:
Deneme Modlara:
Hassas Kanape:D verecekmiş. Sadminim bu koltuğun siparişini verirken Rahatlığa şimdiden alışmasınlar demiş :D

Mod oldum yeter diyenlere Özel kaktüslü Kanepe,
Öyle böyle rahat değil diyor Sadmin.
Çalışmak için oturan bir daha kalkamayacak. Okadar çalışmaya teşvik edecek bu kanepe demiş:D

Sadminim Sitemizin "ne olduğum önemli değil ben hep çalışırım" diyenlere ayrı bir model
koltuk düşünmüş.

Sadminim kendisine ait bu koltuğuda otobüste olsa bile çalışan
modlarımızı tespit ederse duraklarda zaman kaybetmesinler diye bu özel araçlı koltuktan verecekmiş

Bunlarda O çok çalışacak Modlara durumlarına göre verilecek iki koltuktan biri:D

Tatilde olanlar vede çalışan modlarımız için Sağolsun sadminim yine düşünceli davranmış:D

Bumu ne?:) Buda Sadminim özel siparişi.
Bildiğimi okurum diyen Modlara..
Sıcacık:D

:D:D:D Bende hediye vereceğim, az biraz düşüneyim :D:D

Çok güzel hediyeler olmuş Handanca, haber için tşkler :)

Ohhh wallaa en azından burdan yırttıkk iiyiikem bende mod olmamısım yoksem popocum gtmiştii.. :D Handanca emeklerine sağlık hadi modlarımız sizleredee kolay gelee.. Hyırlı ugurlu olsun...

Hı ne kim ben mi :D:D Hee beeen

Sevgili MM halkıı söz veriyorum çalışkan modlara diyorum kiii, SÖÖÖÖZ Zeki Müren'de sizleri göreceeeeek anacım :D:D

ben üstüme alınmak istiyorum kaktüslümü olur yumurtalım farketmez ben tenbel mod olarak istiyorum tabi elimde olmayan sebeplerden dolayı hahaha hahaha

Geri