Mor renkli banyolar

  • Konbuyu başlatan THESECRET
  • Başlangıç tarihi
THESECRET

THESECRET

"Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"
Mor renkli banyolar
mor renkli banyo modelleri,mor renkli banyo tasarımları, en şık mor renkli banyolar

Mor rengi banyoda kullanmanın en büyük avantajı banyonuz ne kadar küçük olursa olsun, mor tonları sayesinde lüks bir görünüme kavuşacak olmasıdır. Her ne kadar banyolarda mor renk temalı dekorasyona çok sık rastlamasak da bu renk evin diğer odalarında olduğu gibi, banyoda da şık duracaktır. Mor renk duvar boyası, mor renkte fayanslar ve mor aksesuarlar ile mor renk banyo dekorasyonu yapabilirsiniz.
Banyo genelinde mor rengi kullanırken yanında ikinci bir rengi aksesuar olarak kullanabilirsiniz. Yeşil tonları mor ile oldukça uyumlu ve çarpıcı bir sonuç verebilir. Kontrast yaratmak ve mora hem modern hem daha ilginç bir hava vermek için siyah-beyaz aksesuarlar ya da siyah-beyaz fayans kullanabilirsiniz. Mor banyoda beyaz dışında gri renk fayans ya da taş veya mermer uygulaması da yakışacaktır.
Mor renk ile dekorasyon tasarımları düzenlemenin belki de en zevkli yanı cıvıl cıvıl renkleri kullanabilme özgürlüğüdür. Çingene pembesinden gök mavisine, turuncudan parlak bir yeşile pek çok renk mor ve mor tonları ile çok güzel sonuçlar verir. Mor bir menekşenin yeşil ve sarı renklerini düşünün. İşte bu renk kombinasyonu doğada olduğu gibi evlerde de göze çok hoş gelen bir sonuç verir. Hardal yeşili, bal rengi, turuncu, gök mavisi, turkuaz, pembe tonları mor renk ile yan yana gelebilir.
beyaz-mor-banyolar.jpg
leylak-duvar-rengi.jpg
luks-mor-banyo.jpg
mor-desenli-fayanslar.jpg
mor-gri-banyo.jpg
mor-luks-banyo.jpg
renkli-banyolar.jpg
banyoda-mor-tasarimlar.jpg
banyo-fayanslari.jpg
bej-mor-banyo-uygulama.jpg
 

Benzer İçerikler

Uzman SühaN
Cevaplar
1
Görüntüleme
3K
^Gri Melek^
^Gri Melek^
*MeleK*
Cevaplar
1
Görüntüleme
2K
liya
Uzman SühaN
Cevaplar
0
Görüntüleme
1K
Uzman SühaN
Uzman SühaN
Üst