1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0

Mor Ve Ötesi - Ayıp Olmaz mı

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

hayat o kadar zor mu?
    atıLır mıyız oyundan, benzemezsek onLara?
    bahane mi Lazım?
    mazeretimiz mi kaLmamış?
    çok ayıp oLmuş
    çok ayıp oLmuş

hayat

o kadar zor mu? takıLır mıyız yoLunda, şekLi gizLi taşLara?
    yetişmek mi Lazım?
    bahçemizde bir güL açmamış
    çok ayıp oLmuş
    çok ayıp oLmuş

kız en güzeL, en hafif giysisini giymiş
    oğLan renkLi bir dünya boyamış
    kapkara kapıLar sormuşLar onLara
    ayıp oLmaz mı?
    bu işLer o kadar koLay mı?
    ayıp oLmaz mı?

Mor Ve Ötesi - Ayıp Olmaz mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mor Ve Ötesi - Gece

Mor Ve Ötesi - Gece

Bıktım artık susmaktan Bunca yıl seninle geçti Bir çift lafa muhtacız İki yabancı gibi Saat gece üç olmuş Kapında ben, ben yokum sanki Şimdi gerçeği söyle Sonra yap istediğini Yeter artık, hiçbir şey eskisi gibi değil Yeter artık, aslında sen hiç sevmedin Yoruldum suçlanmaktan Yanında hiç olmadım sanki Yüzün her şeyi söylerdi Ama bakmıyor şimdi Bıktım artık susmaktan Bunca yıl seninle...
  2. Mor Ve Ötesi - Darbe

Mor Ve Ötesi - Darbe

evreni gördüm sıkı oLaydı binLerce insan öLürken "nitekim" bir şey yapmazdı sadece bakardı bu kadar kaos bize fazLaydı ki bir darbe geLdi başıma bir darbe erdaL'ı gördüm darağacında onaLtı yaşında öLürken "nitekim" bir şey yapmazdı sadece bakardı sonrası serbest sonrası pazar bir darbe geLdi başıma bir darbe ben gitmeden divanıharbe ben gitmeden bir darbe sakLa kendini...
  3. Mor Ve Ötesi - Boşver

Mor Ve Ötesi - Boşver

lk damla düştü, et parlıyor karanlıkta Beş dakika sonra benim dünya ve sen hala Özgür ruhlara dair yalanlarla beslen Boşver... Ayna ıslak elleriyle suratında Hasta bir gülümseme, yardım etme, bağırma Yeter ki her sözcüğü anla, ihtiyacım var buna Boşver, eskisi gibi kalsın Boşver, kimse yaralanmasın Sakinleş yine aynı insanla Dilinden kopan mısraları hatırla Her lanet sabah bu bilince...
  4. Mor Ve Ötesi - Beyaz

Mor Ve Ötesi - Beyaz

Durduğun yerden devam et Güzel olmasın kesilsin yine Koş koş kurtul eskit pabuçlarını Dilimiz eksildi, küçük kaldık Düştük Acımız oldu çok oldu İyi ki oldu iyi ki oldu Beyaz beyaz dibine dek beyaz Rüyası insana yalan söyledi Sadece önce şaşkın Dibine dek beyaz sonra İyi ki varsın iyi ki yokum gölgem var, iyi ki gölgem var Bizi yalnız bırakmayan gölge Sadece önce şaşkın dibine dek beyaz...
  5. Mor Ve Ötesi - Masumiyetin Ziyan Olmaz (2010)

Mor Ve Ötesi - Masumiyetin Ziyan Olmaz (2010)

Mor ve ötesinden yepyeni bir albüm.Grubun hayranları için sizlere albüm kapağı ve albümde yer alan parçaları veriyorum

Sayfayı Paylaş