Moral İstiyorum

Bilge Gökçen

Yeni Üye
Üye
Moral İstiyorum
sıkılıyorum nickleri canı sıkılan nickler moral nickleri moral bozan nickler istiyorum
Canım sıkılıyor... Hem size iş çıksın hem de ben bir süre oyalanayım, moralim düzelsin.

Melekler Mekanı Sakinleriiii, Bilge'nin canı çok sıkılıyoooorrrr.... :hurt:

Ce: Moral İstiyorum

Amanın Amanın kimler sıkmımşş bilgemızin canını ogüzel melek kalbinii aman.. "Güzel yüzlü melek yüzlü arkadaşım sıkma canını herney senı bukadar üzüyorsaa işallah bir an önce düzelirr canım benm ..Sen o melek kalbini sıkıntıya boğma sen bize lazımsın sitemızın bilgesisin bacımm sen iyi olki bizde mutlu olalım sana mutluluk yakışır ve bunu fazlasıyla hakedıyorsun canım arkadaşım iyiki varsın:23: bilge melek :clapping:

bilgecim canım hayatım hiç canını sıkma bacım seni çok seviyoruzsen bizim için çok değerlisin

balım senin canın neden sıkkın? kıyamam ben sana... seni o kadar çok seviyorum ki anlatamam.. senin moralini bozan her neyse yardımcı olmak için elimden geleni yaparım balım... yalnız değilsin canım kardeşim bu sitedeki melekler ordusu ve nacizane ben ve minik yiğenin seninleyiz.. üzülme nolur...

evet bak bilge Adana Mersin olarak biz yola çıktık canım:D tatlım inan insanlar bazen çok umutsuzluga düştükleri anlar oluyordur ama o anda insan sadece kendinde sorun sanıyor hayır canım hepimiz zaman zaman bitakım sıkıntkıları yaşıyoruz ama ben seni tanıyorum ve senin güçlü bir yapın olduğunu çok iyi biliyorum;)bu mekana geldiğinden beri her konuda taktir topladın canım ailemizin en önemli unsurlarından birisisin sen ..senin zerafetin kültürün anlayışın bilgeliğin herzaman için ön planda olmuştur canım asla ama asla pes etme hayata karşı aksine zorlukların üstüne gideceksin canım ve bunu yapabileceğine ben yürekten inanıyorum...çünkü sen bunu yapabilecek bin karaktere sahipsin ve iyiki burdasın iyiki ailemize katıldın ailen seninle gurur duyuyor canım..başımızın tacısın bilgecim;)vede hep öyle kalacaksın...

Okurken nasıl duygulandım biliyor musunuz kızlar, nasıl mutlu oldum anlatamam... Çok ama çok teşekkür ederim, iyi ki varsınız.... İyi ki buradayım...

Meleğim, benim için girdiğin zahmetlere çok teşekkür ederim, sen bir tanesin... Teşekkür aslında resmiyetin ifadesi biliyorum ama ne desem başka hafif kalır...

Ramo, msn'de başının etini yedim neredeyse, yine de sabırla anlatmaya devam ettin :) Canım benim, ben de sizi çok seviyorum...

Güldünyam, kardeşim, dualarına beni de ekledin biliyorum, bir de yeğenim olacak sayende, insan daha ne ister bilmiyorum, sevgin karşılıklı birtanem...

Ve Ecelin... Benim parlamalarımın sabır taşı niteliğindeki sakinleştirici ilacı... Sıcakkanlı, samimi, içten insan... Senin sayende oldu birçok şey...

Hepinize teşekkür ederim. Böyle mutlu olacağımı bilseydim daha önce açardım bu konuyu :) Allahım çok şanslıyım :)

ayy ablaların güzeli...kim boşmuş moralini kıyamam ben sana yüreği güzeller güzeli...sen moralini bozma ve hep güllll....kendinecici bak...

ayyyy kıyamam ben adminime. güzel canı sıkılmış onun. bizim işimiz yeterki seni pohpohlamak olsun değerli adminim. sitenin bilgesi. prensesi. o kadar değerlisinki bence senin kadar değerli olan şey için sık canını.. iyiki varsınnn

Geri