moral istiyorummmm

suskun_gız

Yeni Üye
Üye
moral istiyorummmm
arkadaşlar 8 ay önce nişanlımdan ayrıldım ve sunda üç aydan beri bı sefgılım var ve bana evlenme teklifi etti :18:ama ben korkuyorum 8 aydan sonra cok erken farkındayım ama onu gercekten cok sevıyorum.mılletın azı torba deyılkı mukelım sımdı bın suru sey dıcekler ben herseye hazırladım kendımı.ne olursa olsun duymamazlıktan gelıcem bu durumda ilgiye şevkate pofpoflanmaya ilhtiyacım var :D :18:

Ce: moral istiyorummmm

ok arkadaşımızın ihtiyacı var madem biraz pofpofllayalım.boşver sen arkadaşım bırak şu milleti onları umursamazsan ağızlarınıda büzmeye gerek yok değilmi.burada önemli olan senin hayatın sen kendinden eminsen sevgi ve evlilik konusunda o zaman üçüncü şahıslara ne düştüğünü bilirsin. zaten hayatımızın bi parçası olmuş bu 3.şahıslar yok şu ne diyecek yok bu ne diyecek.oldu ne diyecekler diye düşünürken mutluluğunun elinden kayıp düşsün. buna sakın izin verme herkez herşeyi söyler aradan 8 ay değil 8 yı geçse konuşan yine konuşur bu kız daha önceden başka biriyle nişanlandı onunlan evlenemedi diye öyle değilmi. o yüzden kulaklarını tka geleceğe doğru yürü kimseninde seni üzmesine izin verme sadece kalbinin sesini dinle... :)

Üç günlük dünya be canım, bugün varsan yarın yoksun... Ne zaman bitecek bu yaşam hiçbirimiz bilemiyoruz. Başkası ne der diye yaşamak hiç yaşamamak gibi birşey. Sen kendi mutluluğuna bak, bırak başkalarını boşver. Yaşayacak olan sensin. İnsanlar bir der, iki der, bakarlar ses-tepki yok mecburen susarlar. Senin mutluluğun, senin nasıl hissettiğin başkalarının düşüncelerinden çok daha önemli. İnsanlara vereceğin en güzel cevap kendi hayatını kurmak ve sonuna kadar yaşamaktır!

sagolun arkadaslar Allah razı olsun ben ayhanı cok sevıyorum kortugum seyler basıma gelsede kulaklarımı tıkıcam.dün annesı geldi bize kurbandan sonra istemeye gelceklermıs cok heyecanlıyım bana dua edın olurmu

Dualar seninle tatlım, sen canını sıkma, herşey yoluna girer Allahın izniyle. Ama hayatını başkalarının sözüyle yönlendiremeyeceğini de hiç unutma, her koyun kendi bacağında asılır. Herkes kendi işine baksa ne kadar yaşanılası bir dünya olacak burası... Sevgiler canım, şimdiden hayırlı mutluluklar dilerim...

hayat böyle bazen değer veririsin ve onun herşeye layık olduğunu düşünürsün ama bir gün gelir ki bir bakmışsın meğerse sende kendini kandırmışsın ama bunun içinde üzülme çünkü insan sevdiği için yapılan ihçbişeyi karşısında ki için yapmıyor yüreğindeki o adı konmaz duygu için yapıyor ve ilişki bitsede bir yenisi sen istesende istemesende geliyor ve sev kendin için sev ve iste yaşa sonuna kadar kim ne demiş umrunda olmasın ;)

dilerim ki tüm mutluluklar başından aşağıya kadar yağsın hep her daim mutlu ol :becky:

yaa alatmayın benı yaa:S cok teskkur ederım Allah razı olsun ne diyeceyımı bılemıyorum bılırım ama sımdı unuttum:D cok cok cok tesekkur ederım Allah razı olsun :(

Geri