Motifli Şal örneği

M

Misafir

Forum Okuru
Motifli Şal örneği
motifli şal modelleri motifli şal örnekleri motifleri örnekleri ve yapılışları < Konu Resmi..>
Örgü ile ilgilenen ziyaretçilerimin nerede örgü modelleri diye düşündüklerinin farkındayım. Bu aralar çok fazla birşeyde yaptığım söylenemez sanırım bahar rehabetine kapılmaya başladım. Havalar ısındıkça örgü örmekde gelmiyor içimden ... Bu şalı neredeyse 1.5 senedir yapmayı istiyordum yabancı bir sitede resimini görmüştüm ve aklımda hep böyle birşey yapmak vardı. Örneği resime bakarak sayılarıda kafama göre uydurarak yaptım. Aslında gördüğüm modelde daha ince ip kullanılmıştı o yüzden biraz farklı durdular.Ben Anchor'un Kaunos ipini kullandım. 3 yumak almıştım. 3. yumakdan çok az daha kaldı. 3 numara tığ kullandım. Motif dizilişleri aşağıdan başlayarak 1-2-3-4-5-6 tanede yarım motif yer alıyor.​

Vijdan

Yeni Üye
Üye
Ce: Motifli Şal örneği
Teşekkürler rüyam.Bende int te bir sitede görüp başlamıştım aynısını.En üst deki yarım motifleri düşünüyordum,siteyide bulamadım birdaha.Çok teşekkürler..Emeğine sağlık.

Motifli ve İki Renkli Şal Örneği hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Motifli Örgü Şal Modellerine Bakmaya Kıyamayacaksınız Motifli Örgü Şal Modellerine Bakmaya Kıyamayacaksınız
Motifli örgü şal modelleri en güzel örnekleri sizler için bu yazımızda derledik meleklerim. Hem aksesuar hem bir ihtiyaç anında tercih edilen şallar biz bayanlar tarafından çok tutulur. Hanımlar hemen hemen her kadının ilgisini çeker diye...
Örgü Şal Modelleri 0
Motifli Şal Modelleri 2016 Motifli Şal Modelleri 2016
Mevsim geçişlerin de ince kıyafetlerinizin üzerine bazen havanın değişmezi sonucu korunmak için bir örgü modeline ihtiyaç duyarsınız. Örgü şal modelleri serin havalar da kıyafetlerinizin üzerin de şık kombinler oluştururken sizi de koruma altına...
Örgü Şal Modelleri 0
Üçgen Örümcek Motifli Şal Örneği  Yapılışı Üçgen Örümcek Motifli Şal Örneği Yapılışı
örgü şal örneği örümcek şal örneği örümcek üçgen şal Örümcek örnekli üçgen şal modelinin yapılşını sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Bu soğuk havalarda sizi sıcacık tuttuğu gibi hoş bir görünüm de sergileyecek olan bu güzel şal bakalım...
Örgü Şal Modelleri 0
Farklı tarz motifli şal modeli Farklı tarz motifli şal modeli
farklı şal örnekleri motifli şal modelleri motif modelleri farklı şallar...
Örgü Şal Modelleri 0
Motifli ve İki Renkli Şal Örneği Motifli ve İki Renkli Şal Örneği
motifli şal örnekleri renkli şal örnekleri iki renkli modelleri renkleri modelleri Şal için malzemeler:300 gr. ip 3 numara tığ Örülüşü:Şalımız...
Örgü Şal Modelleri 0