1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.305
    Ödül Puanları:
    113

MSN De Kendinize Not Kağıtları Oluşturun

Konu, 'Chat & Messenger' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Açıklama : MSN de not tutmam lazım unutuyorum diyenlere bire bir ilaç gibi program.. Not Tutmak için ideal bir eklenti [​IMG]
    Eklenmiş Dosya [​IMG] Stickynotes.rar (80 Byte, 33 kez indirilmiştir)

Program sayesinde msnde yazısırken yazısmalarınızı bir kenara not alabiliorsunuz böylece karısınızdakinin size verdigi bir bilgiyi konusma penceresini yukarı cekmeden kolaylıkla hatırlayabiliyorsunuz.

Plus kurulu olmalıdır.

MSN De Kendinize Not Kağıtları Oluşturun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Deniz Seki - Tutma Kendini

Deniz Seki - Tutma Kendini

Sokuldun yanıma üşüyorsun Aklım sende kaldı dün gece Biliyorum susuyorsun Tek bir sözün yok yine Dudaklarında gizli korkuların Belki de tekrar üzülmeye Biliyorum kaçıyorsun İçinde saklı bin hece Kaç kez canın yansa Köz olur inan sonra Olmaz Buna engel olunmaz Tutma kendini Aşk o kadar yakın ki sana Korkmadan yaklaşman gerek Aşk o kadar yakın ki bana Her defa içimde büyüyecek
  2. Msn de deprem oluyormuş...

Msn de deprem oluyormuş...

sallanıyoruz! * evet - halaa sallanıyoruz!! * evet - oha nan halaa sallanıyruz!!! Aşağıdaki ileti tüm alıcılara teslim edilemedi - oha nan hala sallanıyoruz!!! - salandık * evet bu kafadan bi 4.7 vardır - oha nan yok okadar taş çatlasın 3.7 * yok yok iyi salladı 6.3 bu - sende iyi salladın bak şimdi +Sallanıyoruz.. -Haa +Deprem oluyor nan.. -Geçmiş olsun,az önceki smileyi...
  3. msn de kız ısteme

msn de kız ısteme

Talipp: Slm... KızEvy: Slm... Hoş geldiniz. Talipp: MSN adresinizi oğlumdan aldım. KızEvy: Evet . Kızım söyledi. Bekliyorduk zaten Talipp: Sizin evde başka PC var mı? Hanımları da görüşmeye davet etsek KızEvy: Tabii ki. Bizim hanım online zaten. Kız da internet cafe de. Talipp: Ok... Kaynana34 konuşmaya katıldı Oğlananası konuşmaya katıldı Talipp: Hanımlar da geldi. Ben bizim oğlanı...
  4. Msn De Gülme çeşitleri

Msn De Gülme çeşitleri

msn de gülme çeşitleri Hahahahaha: En ilkel gülüş şeklidir … Her durum karşısında yapılabilir... Ehüehüehü: Espiri yaptı bal kabağı gülüşüdür , herkesler yapamıca için yapımı zordur... innnıhohhaha: Sinsi olan bu gülüş, literatüre bizans kahkası diye geçmiştir... hohohoho: Gülen kişinin şişman olduğunu belirtir,samimidir... keh keh: Adilik belirtisidir,bir halt yaptığını sanır,...
  5. msn 'deyken deprem olursa

msn 'deyken deprem olursa

msn deyken deprem olursa(Allah korusun) neler yaşanırmış neler:deli: evet - halaa sallanıyoruz * evet - oha halaa sallanıyoruz Aşağıdaki ileti tüm alıcılara teslim edilemedi oha hala sallanıyoruz - sallandık * evet bu kafadan bi 4.7 vardır - oha yok o kadar taş çatlasın 3.7 * yok yok iyi salladı 6.3 bu - sende iyi salladın bak şimdi +Sallanıyoruz.. -Haa +Deprem oluyor nan.....

Sayfayı Paylaş