gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

msn 'deyken deprem olursa

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

msn deyken deprem olursa(Allah korusun) neler yaşanırmış neler:deli: evet
    - halaa sallanıyoruz
    * evet
    - oha halaa sallanıyoruz
    Aşağıdaki ileti tüm alıcılara teslim edilemedi
    oha hala sallanıyoruz

- sallandık

* evet bu kafadan bi 4.7 vardır - oha yok o kadar taş çatlasın 3.7
    * yok yok iyi salladı 6.3 bu
    - sende iyi salladın bak şimdi

+Sallanıyoruz..
    -Haa
    +Deprem oluyor nan..
    -Geçmiş olsun,az önceki smileyi tekrar yollasana kaydedicem onu

Sallandın mı?
    -Sallanıyorum..
    +Ben de.Ne yapsak?
    -Arkamıza yaslanıp,sandalyeye sıkıca tutunabiliriz..
    +Tamam..Hadi 1,2,3

+Deprem oluyor
    -Farkındayım..Korkuyorum..
    +Ben kendimi çevrimdışı göstericem..Buralardayım ama
    -Nan kitaplık üstüme doğru geliyor
    +Kenara çekil o zaman.. Hadi ben kaçtım

+vayy dostum bu msn nin yeni sürümü mü?
    -ne açıdan?
    +attığın titreşimi hissediyorum
    -yaa ne demessin 4.7 salladı oraları de mi?

- deprem oluyoo
    -Abartma alt tarafı bi titreşim attık.

msn 'deyken deprem olursa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. msn başında deprem olursa???

msn başında deprem olursa???

sallanıyoruz! * evet - halaa sallanıyoruz! ! * evet - halaa sallanıyoruz!! ! Aşağıdaki ileti tüm alıcılara teslim edilemedi oha lan hala sallanıyoruz! !! god size bir titreşim gönderdi _______ - salandık * evet bu kafadan bi 4.7 vardır - yok o kadar taş çatlasın 3.7 * yok yok iyi salladı 6.3 bu - sende iyi salladın bak şimdi _______ * sallanıyoruz galiba. - seni seviyorum...
  2. Msn de deprem oluyormuş...

Msn de deprem oluyormuş...

sallanıyoruz! * evet - halaa sallanıyoruz!! * evet - oha nan halaa sallanıyruz!!! Aşağıdaki ileti tüm alıcılara teslim edilemedi - oha nan hala sallanıyoruz!!! - salandık * evet bu kafadan bi 4.7 vardır - oha nan yok okadar taş çatlasın 3.7 * yok yok iyi salladı 6.3 bu - sende iyi salladın bak şimdi +Sallanıyoruz.. -Haa +Deprem oluyor nan.. -Geçmiş olsun,az önceki smileyi...
  3. msn de kız ısteme

msn de kız ısteme

Talipp: Slm... KızEvy: Slm... Hoş geldiniz. Talipp: MSN adresinizi oğlumdan aldım. KızEvy: Evet . Kızım söyledi. Bekliyorduk zaten Talipp: Sizin evde başka PC var mı? Hanımları da görüşmeye davet etsek KızEvy: Tabii ki. Bizim hanım online zaten. Kız da internet cafe de. Talipp: Ok... Kaynana34 konuşmaya katıldı Oğlananası konuşmaya katıldı Talipp: Hanımlar da geldi. Ben bizim oğlanı...
  4. Msn De Gülme çeşitleri

Msn De Gülme çeşitleri

msn de gülme çeşitleri Hahahahaha: En ilkel gülüş şeklidir … Her durum karşısında yapılabilir... Ehüehüehü: Espiri yaptı bal kabağı gülüşüdür , herkesler yapamıca için yapımı zordur... innnıhohhaha: Sinsi olan bu gülüş, literatüre bizans kahkası diye geçmiştir... hohohoho: Gülen kişinin şişman olduğunu belirtir,samimidir... keh keh: Adilik belirtisidir,bir halt yaptığını sanır,...
  5. deprem dede ölmüş mü ?

deprem dede ölmüş mü ?

Arkadaş deprem dede ölmüş dedi , acaba beni mi kekliyor, yoksa doğru mu? Işıkara öldü mü bilen duyan var mı :S

Sayfayı Paylaş