1. sehr_i sukut

sehr_i sukut Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    28

msn ekleyen erkekler

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında sehr_i sukut tarafından paylaşıldı.

e:slm k :slmda kimsiniz e :şey ben murat
    k :hangi murat
    e :dördüncü murat
    k :defol

e :ya nerdesin görüşmeyeli çok ayıp ediyosun ha
    k: pardon?
    e :tamam bi daha olmasın
    k :sen de kimsin be defol

k :msn adresimi nerden aldınız
    e :migrosda ucuzluk vardı toptan aldım
    e :tüh be çevrim dışı oldu

k :kimsiniz
    e :talihine darılmış umutlara sarılmış sevmişte terk edilmiş bir gönül yorgunuyum
    k :böyle birini tanımıyorum by

e :slm ben ahmet
    k :hangi ahmet
    e :unutuldukmu yoksa
    k :haa anteptekimi
    e :eeevet o işte
    k :amma kekmissin benim antepte tanıdığım yok ki by

msn ekleyen erkekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. MSN Space

MSN Space

Sizin hakkınızda kısa duyurular, fotoğraflarınız, sevdiğiniz şarkılar gibi bölümlerin olduğu bir blog sitesi hazırlamak istiyorsanız bu yazıyı mutlaka okuyun. CHIP, tüm bunları internete taşımanın kolay yolunu açıklıyor. MSN 7.5 yükleyenler hemen hatırlayacaklardır: Listenizdeki kişilerin kullandığı küçük resimler daha da küçülerek listede isimlerin hemen yanında yer alıyor. Bunun yanında...
  2. msn nicck!!

msn nicck!!

nicck nicckler yaŞaSın hayat . . ßen öLürüm. . sensiz ßiten heR cümLeye ßir eyLem oLdu adım ! hasRet OLdu sevgiye Ruhum ! ßatan qüneŞ yine doqaR . . Renqi kaÇtı yaŞamın . . hayat ßitiyoR 1 qün . . qöremesemde kaLßim seni isteR . .
  3. Msn Sözleri

Msn Sözleri

tokatla ilgili sözler efes sözleri efes lafları tokatla ilgili nickler ile sözler Yeni Yepyeni Süper Msn Sözleri :D sizler için arakladım. Belkide aralarında duymadıklarınız bile vardır :D:D SEVME SEVİL ALDANMA ALDAT ÖPMEYE KALKARSA TOKATI PATLAT SEN Bİ GURURSUZU SEVMEDİN Kİ; ARKANDAN GELSİN.. BELKİ SANA SEVMEYİ ÖGRETEMEM AMA SENDE BANA UNUTMAYI ÖGRETEMEZSİN aşk yoq ßu hayatta sen taqıl...
  4. msn ifadesi

msn ifadesi

msnde kullanmak için öpücük ifadeleri var mı acaba sizde,eklermisiniz,teşekkürler...
  5. Resimleri birbirine ekleyen bir proğram biliyor musunuz ?

Resimleri birbirine ekleyen bir proğram biliyor musunuz ?

ARkadaşlarım resimleri birbirine ekleyecek böyle yan yana ekleyecek üzerine de yazılar yazabileceğim bir proğram biliyor musunuz sağolun.

Sayfayı Paylaş