1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Msn'de Gülen Yüz İşaretleri Nasıl Yapılır ?

Konu, 'Chat & Messenger' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Klavyede Gülen Yüz Nasıl Yapılır

Klavyede Gülen Yüz İşareti Yapma

Sevgili msn kullanıcısı meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, Klavyede Gülen Yüz Nasıl Yapılır merak ediyor ve öğrenmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Bu sayfamızda sizlere Klavyede Gülen Yüz İşareti Yapma konusunda bilgiler vereceğiz. ( Msn üzerinden dosya gönderimi ile ilgili bilgiler için burayı tıklayınız )

< Konu Resmi..>

Klavyede gülen yüz yapmak için Shıft+: işareti ve Shıft+) (parantez kapatma işareti klavye tuşlarında ''9''da)

Msn'de gülen yüz yapmak için; herhangi bir konuşma penceresini açın ve ifadeler butonuna tıklayın butonun üstünde gülen :) yüz var..Sonra o butondan çıkan küçük pencereden (tümünü göster yazısına tıklayın) buradan istediğinizi ifadeyi seçin.

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Msn'de Gülen Yüz İşaretleri Nasıl Yapılır ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ...Yüreğimin gülen gamzeli yüzü...

...Yüreğimin gülen gamzeli yüzü...

Bu ayrılığa bir şeyler yazılmalıydı,günlerdir boğazıma düğümlenen sonuçta kararsız kaldığım yaşanılan gerçek.Ne olacak peki şimdi?? Bu gece ona çok çekmeyi istediğim bir mesaj var."Seni gerçekten özleyeceğim aşşşkkk”..çekemedim.Sanki saygısızlık olacaktı bu vazgeçmişliğim.Tüm şarkılar bir süre bana hitap edecek,hepsi acıklı..Ah sevgilim kanatlarının altında o kadar güvenliydim...
  2. Klavyede Tire işareti nasıl yapılır

Klavyede Tire işareti nasıl yapılır

tire işareti üst tire nasıl yapılır orta işareti üstten nasıl yapılır klavyede üst klavye,de tire isaretini nasil yapabilirim
  3. Yüzünüzü Sıklaştıran Yüz Jimnastiği Nasıl Yapılır?

Yüzünüzü Sıklaştıran Yüz Jimnastiği Nasıl Yapılır?

Yüz Jimnastiği Yüz jimnastiği İle Yüz Sıklaştırma Yaş ilerledikçe yüzümüz de sarkmaya başlar...Peki buna engel olabilirmiyiz? Olabiliriz...Ben daha şimdiden yüzümü hep soğuk su ile yıkarım ilerde faydası olacağını düşünüyorum...Bir de yüz yogasını deneyebilirsiniz....Bir diğer yöntem ise yüz jimnastiğiymiş...Bakalım nasıl yapılıyormuş bu yüz jimnastiği.... Cidiniz kusursuz bile olsa,...
  4. Klavyede Sonsuzluk İşareti Nasıl Yapılır?

Klavyede Sonsuzluk İşareti Nasıl Yapılır?

klavyede özel işaretler sonsuzluk işareti klavyede özel karakterler Klavyede sonsuzluk işaretinin nasıl yapıldığını merak edenler için gerekli bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. ∞

Sayfayı Paylaş