Etiketler:
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

msnedeki virüsleri silme (resimli anlatım)

Konu, 'Chat & Messenger' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

virüsleri silme regeditten virüs silme virüs hotmail temizleme başlat menusunden regedit yazın
    < Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

tamam diyip yukarıdaki dosyaları silin

msnedeki virüsleri silme (resimli anlatım) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Resİmlİ Namaz Anlatimi

Resİmlİ Namaz Anlatimi

namaz anlatımı resimli namaz anlatımı RESİMLİ NAMAZ ANLATIMI SABAH NAMAZI ÖĞLE NAMAZI İKİNDİ NAMAZI YATSI NAMAZI UMARIM FAYDALI OLMUŞTUR. Allah’A (CC) EMANET OLUN. SABAH NAMAZI ÖĞLE NAMAZI İKİNDİ NAMAZI YATSI NAMAZI UMARIM FAYDALI OLMUŞTUR. Allah’A (CC) EMANET OLUN.
  2. virüsün resimli anlatımı

virüsün resimli anlatımı

Şimdi bir virüsün anatomisin şekil üzerinde inceleyelim. Yukarıdaki şekilde bir virüsün yalın bir şekilde şematize edilmiş resmi gerçeğiyle karşılaştırmalı olarak görülmektedir. Head yani baş bölgesi, karmaşık yapılı proteinlerden oluşmaktadır.Bu protein kılıfın içerisinde ise virüse ait RNA (bazen DNA olabilir) molekül zinciri bulunmakadır. İngilizce " Neck " adı verilen bölge...
  3. Programsız Msn kişilik listesini topluca silme topluca engelleme resimli anlatım

Programsız Msn kişilik listesini topluca silme topluca engelleme resimli anlatım

msn listesini silme msn engelliler listesini silme de engellenenler engellenenler listesi nasıl silinir Msn kişilik listesini topluca silme topluca engelleme sonra acılan pencereden Benim tafsiyem kişileri engelledikten sonra silmeniz silmeye basladım mı engeleyip siliniz pencereye kapatmayın yoksa silmiyor Arkadaslar tüm bunları yapmak için plus yüklü olması gerekir
  4. Msn Virüsü Silme

Msn Virüsü Silme

1.yol başlat gel sonra çalıştır a regedit yaz/hkey_local_machine/software/microsoft/windows/currentversion/run a bak orda nt2004 ve nt2003 yazanları silin sağ pencereceden.. 2.yol silmek için yapmanız gerekenler sıra ile messangeri kapat ctrl+alt+del e bas sonra ordan moniker.exe dosyasını sonlandır(eğer 2000 ise ctrl+alt+del ordan göre yöneticisi/işlemler altında ) daha sonra çalıştıra...
  5. Fizyognomi, resimli anlatim

Fizyognomi, resimli anlatim

insan tiplerine göre kişilik özellikleri fizyognomi ten rengine göre saç rengi belirleme bebeğin göz rengini belirleme burun tipleri Fizyognomi Nedir? "Fizyognomi" terimi, Yunanca physis-doğa ve gnomon-yorum kelimelerinin birleşimidir. Giovanni Battista Della Porta (1535-1615)´ya göre gnomon, aynı zamanda yasa, kural anlamına gelmektedir; yani, fizyognomi "doğa yasası"...

Sayfayı Paylaş