msn'i nicksiz kalanlara konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. msn nin nicksiz kalmasın

msn nin nicksiz kalmasın

msn nicksiz nickli sözler S~I~K~I~L~D~I~M~ Y~A~L~N~I~Z~L~I~K~T~A~N~ öℓüм кα∂αя zσя∂υ єℓℓєяιη, ηє ßєηιм σℓ∂υℓαя, ηє αкℓıм∂αη çıктıℓαя.. ßen senin duymaqq istemediqin heR$eim..ßiLipde øLmasını istemediqin her kesinLiqq ßen'im..!! üserinde isminin yasıLı øLduqu ßi mesAr ta$ıım ßen..!! уαηℓış вιя öукü∂єуιм вєηι уєηι∂єη уαz.. ï¢ïмdєn qєLєn sєs ¢ıLqın¢a HaykıяışLaяıм ŚïyaH kaяanLıqa döŃdü .!!...
  2. Nicksiz kalmayın!

Nicksiz kalmayın!

herRŞeYi aNLaTaN gÖzLeR vaRKen sÖzLeR koLaYCıLıK oLuR YeTMeZdE zAtEn..! Bugün Burda Cumartesi Ben senin SaçLarını SuçLar bakışLarını Geveze SusuşLaRını biLe ÖzLedim ^^ . öLdürmeyen acı güçLendirir.ßeni güçLendiricek her$eye warım.(!) deTayımDaySan ayrıcaLıĞı keŞFéT değiLsen itaat éT.(!) Sayfalarca yazdım sizi. Sonra buruşturup attım hepinizi. iLksin..! smdiLik soN.. hiC bi...
  3. Nicksiz kimse kalmasın

Nicksiz kimse kalmasın

Nicksiz iletisiz kalmayın arkadaşlar her zevke ve kişiye özel nickler burda buyrun bény sévméén ßitLénsinn? $üpheciLiğimin seßeßi insanLar Ya da insan oLup insanLık dı$ı roL yapanLaR Her Gün Daha Çok Degişiom anlayana kapak dostum ! .....KraL Kim OLursa OLsun KraLice Hep ßeNiM..... Hayat bo$tur Kafa ho$tur eLimde Lise kitapLarı Ko$tur aLLah ko$tur » ßeny çekemeyenLer ''anten'' taKtırSıN...
  4. Kalanim Ol!!

Kalanim Ol!!

Kalanim Ol!! Bir bahara daha erişmeden ve beni sonbaharın koynuna bırakıp gitme ne olur... Beni bana bırakıp seni bana bırakmadan gitme... Dudaklardan çıkıp, ümide konacak bir çift güvercini, boynu bükük koyma yadellerde. Bir ümit ve korku tarlasında biten sen,bulduğuma sevinemeden daha hüzün denizlerinde ve dehlizlerinde kaybolma... Gözlerimden akan sızılarıma uzanırken...

Sayfayı Paylaş