Mucize olsun bebeğim olsun dua istiyorum

Cileli kız

Üye
Üye
Mucize olsun bebeğim olsun dua istiyorum
Arkadaşlar esim iki yere cv verdi kabul edilmesi çok da kesin değil sadece bi umut bekliyorum.=( kalbi çok temiz bir insan eylül e kadar bi çıkış bulma m iz lazım sizin başınıza en çaresiz olduğunuz zaman bir mucize şans oldu mu rabbim den hayırlısı nı istiyorm. Artık herşey torpil ol muş bizim yok tek allah var yazımı gören dua edebilir mi. Ben burdan herkese çok dua ediyorum eş isteyen e eş ev isteyene ev bebek isteyene hayırlı sağlıklı bir bebek hastalara şifa dertli lere deva borçlular a eda rabbim kimin gönlünden ne geçiyorsa onu versin tek dilediğim hayırlı bir iş gittiğim iz yerde iyi insanların olması hayırlı sağlıklı bir evlat.. arkadaşlarım buraya yazmak çok güzel sizde yaz in
 

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Dualarımız sizinle sevgili üyemiz. Rabbim isteyene iş, dileyene istediklerini nasip etsin. Güzel bir bebeğiniz olsun ve buradan inşallah bizlerle de ilk kez paylaşırsınız. :)
 

Sevimli cadı

Daimi Üye
Üye
Çocuğunuzun olmazı içim meryem suresini okun.Birde Hz zekeriyanın duasını . Umarım en kısa zaman da evladınız olur. Allah hakkınız da hayırlısını nasip etsin..
 
Üst