mucize salata tarifi

TÜLSÜ35

Yeni Üye
Üye
mucize salata tarifi
salatalar tarifleri salatalar tarifi Malzemeler:
1 adet göbek marul
yarım paket light dil peynir
5-6 adet mantar

6-7 adet kurutulmuş domates yarım çay bardagı kuru üzüm
yarım demet dereotu
2 adet küçük boy salatalık
sos için:

2 adet pancar turşusu yarım bardak pancar suyu
4 çorba kaşıgı light yogurt
1 tatlı kaşıgı zeytin yagı
hazırlanışı:
göbek marul yapraklarını iri parçalar halinde koparalım ve bir kaseye alalım.salatalıkları halka halka dograyalım dil peynirinide slimizle didikliyelim kuru domatesleri ve mantarları ince ince dograyalım.20 dakika suda beklettigimiz kuru üzümleri ve ince ince kıydıgımız deteotu ile beraber bütün malzemeyi salataya katarak harmanlıyalım sos için dörde böldügümüz pancar turşusunu,pancar suyunu,light yogurdu ve zeytinyagını blendırdan geçirelim ve salataya ilave edip karıştıralım servise hazır

Cevap: mucize salata tarifi Salatayı severim denemem lazım ellerine sağlık...

RoCCo

Yeni Üye
Üye
Cevap: mucize salata tarifi kurutulmuş domates yok ki:D emeğine sağlık canım:)

Taurus

Yeni Üye
Üye
Cevap: mucize salata tarifi işn ilerde yaparımm:)teşekkürler

Zayıflatan salata, salatalar hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
soya filizli ve tavuklu roka salatası (140 kalori) soya filizli ve tavuklu roka salatası (140 kalori)
roka karaciğer dostu bir ottur.kansızlığa etkili olur.böbrekleri çalıştırarak kum ve taşların atılmasına yardımcı olur. (diyette eksi olsada iştah açar) zaten kısa olan süreyi dahada kısaltmak için tavuğu önceden...
Diyet Özel Menü 0
salataseverlere diyet salataseverlere diyet
salata severlere şöyle bol salatalı bir diyet kızlar yeşillikler içinde incelelim diye :tik: [FONT=Comic Sans...
Diyet Özel Menü 0
Diyet salata Diyet salata
Melişlerim size güzel bir diyet salata tarifi buyurun:) Malzemeler 400 gr...
Diyet Özel Menü 0
Yoğurtlu diyet salata Yoğurtlu diyet salata
Melişlerim işte size diyet bir salata tarifi :) [FONT=Comic Sans...
Diyet Özel Menü 1
Zayıflatan salata, salatalar Zayıflatan salata, salatalar
zayıflatan 6 taktik Yahu salata ile zayıflanırmı demeyin arkadaşlarım, zayıflatır niye zayıflatmasın ki... Bu arada bir dip not vermek istiyorum. Metabolizmamız 3 aydan önce kendine gelmez arkadaşlarım. Nasıl yani sadminim ? :) Kendim soruyorum...
Diyet Özel Menü 2