Müge anlıda kan donduran itiraf !

kılıc tuba

Forum Okuru
Atv ekranların da yayınlanan Müge Anlı ile tatlı sert programın da , bir kaç gündür kaybolan minik ırmak aranıyordu. Tüm şüpheler hurdacılık yapan himmet aktürk üzerinde yoğunlaşmıştı. Ve acı itiraf reklam arasın da müge anlıya yapıldı !Ekli dosyayı görüntüle 70624

Minik ırmağı öldürdüğünü reklam arasında itiraf eden Himmet aktürk polisler tarafından hemen emniyete götürüldü. Programı izledinizmi bilmem ama , adamın gariban duruşu başlarda yanıltsada , giderek endişeli bir hal alması dikkat çekmeye başladı. Sürekli çelişkili ifadeler kullanan aktürke mahalleli başlarda sahip çıkarken ,kan donduran itirafı ile herkesi şaşırttı.3,5 yaşında ki minik ırmağın genetik bir rahatsızlığı vardı. Minik ırmak bu rahatsızlığından dolayı uzun mesafe yürüyemiyordu. Alaşehir emniyeti özel bir ekip ve eğitimli köpeklerle minik ırmağı ,arama çalışmalarına başladı. Ekibin akıllı köpeği ria sürekli himmet aktürkün evine gidiyor,pembe yorganda yoğunlaşıyordu. Israrlı sorulara artık dayanamayan himmet aktürk reklam arasında müge anlıya cinayeti itiraf etti..Himmet aktürk daha önce kendi öz yeğenine cinsel istismarda bulunduğu için 1,5 yıl hapis yatmış..


Sevgili anneler babalar. Lütfen çocuklarınıza sahip çıkın. Kimseden şeker,çikolata gibi şeyler almamalırı konusunda bilgilendirin.Pedofili eğilimi olan kişiler en uygun zamanı kollayarak çocukları istismar ediyor.Bazı çocuklar ne olduğunu anlamıyor. Uzmanlar tarafından yapılan incelemede çocuğun cinsal istismara uğradığı ortaya çıkıyor. Ve uzmanlar istismara uğrayan çocukların , amca şeker verdi sonra beni öptü gibi ifadeler kullandığını belirtiyor.
Çocuğun cinsel tacize uğradığı nasıl anlaşılır?

Cinsel nitelik taşıyan her şeye karşı olağan dışı bir ilgi gösterme veya bunlardan olağan dışı biçimde kaçınma

· Belli kişi ya da yerlere karşı belirgin bir korku sergileme

· Kendisine herhangi birinin dokunup dokunmadığı sorulduğunda beklenmedik ya da olağandışı bir cevap alma

· Fiziksel muayenelerden olağandışı biçimde ürkme ve kaçınma

· Uyku sorunları veya kabuslar

· Depresyon veya arkadaşlarından ya da ailesinden uzaklaşma

· Başka çocukları cinsel aktivitelerde bulunmaya sevk etme teşebbüsleri

· Mesane ya da bağırsak kontrolünü aniden yitirme

· Bedenlerinin kirli ya da hasarlı olduğuna dair ifadeler veya genital bölgelerinde bir sorun olduğu korkusu

· Okula gitmeyi reddetme

· Suça yönelme veya davranım bozuklukları

· Ketumluk

· Resimlerinde, oyunlarında, hayallerinde cinsel tacize ilişkin unsurlar

· Olağandışı saldırganlık

· İntihar davranışı

Çocuklar cinsel tacize uğradıklarını söylerler mi?


Öncelikle çocukların cinsel tacizi sözlü olarak ifade etmelerinin çok güç olduğu bilinmelidir. Bunun nedenlerinden biri çocukların dünyasında pek çok şeyi yetişkinlerin kontrol etmesi ve çocuğun yetişkinlerin her şeyi bildiğini düşünmesidir. Özellikle de tacizi uygulayan kişinin çocuğu tehdit etmesi veya bu kişinin çocuğun tanıdığı biri olması durumunda çocuk bu kişinin otoritesini sorgulamayı aklına getirmeyebilir.Öte yandan çocuklar neredeyse her durumda uğradıkları tacizi anlatmayı ve bunun sona ermesini isterler. Ancak kendilerine inanılmayacağından veya korunmayacaklarından korkar ya da anlatmaları durumunda bunun sonuçlarının neler olacağını bilememekten dolayı kaygı duyabilirler. Bu nedenle çocuğun cinsel tacize uğradığını söylemesi tacizin başlamasından sonra bir yıl ya da daha fazla bir süreyi alabilir. Özellikle tacizcinin aile içinden biri olması durumunda çocuk bunu hiçbir zaman açığa vurmayabilir ya da ancak yetişkin olduktan sonra açığa vurabilir. Aynı kişinin mağduru olan başka birinin konuşması veya taciz olasılığı hakkında dolaysız sorular yöneltilmesi konuşmalarını kolaylaştırabilir.

Tacizcinin aileden biri olması çocuğu çok daha yıkıcı biçimde etkiler. Beş yaş ve daha büyük olup, tacizciyi tanıyan ve ona karşı sevgi besleyen bir çocuk, bu kişiye yönelik şefkat veya sadakat duyguları ile onunla yaşadığı cinsel aktivitelerin aşırı derecede yanlış olması duygusu arasında sıkışıp kalabilir. Çocuk cinsel tacizden uzaklaşmaya çalıştığında tacizci çocuğu şiddet uygulamak ya da artık sevmemekle tehdit edebilir. Cinsel tacizin aile içerisinde meydana gelmesi durumunda çocukta öfke, diğer aile bireylerine karşı kıskançlık ya da utanma duyguları gelişebilir veya sırrı açıklaması halinde ailenin dağılmasından korkabilir.

Çocukların taciz karşısındaki tepkisi farklılık gösterebilir. Özellikle de tacizi açıkladığında gördüğü yaklaşım çocuğun tacizi ve kendisinin bu olaydaki rolünü algılama biçimini önemli ölçüde etkiler. Kendisine inanan ve destek veren bir aile ortamının olması çocuğun travma ile baş etme ve travmanın etkilerini azaltma kabiliyetini artırır

ulan eşeğin dölü seni bana vereceklerki senin anandan emdiğin sütü burnundan getirecem it oğlu it
 

sait simsek

Forum Okuru
ne günlere kaldık bu insanlık dışı yaratığın yaptığı aff edilir bişey değil
 

latif hikmet

Forum Okuru
lan ettiğim küfürler bile az gelir seni koğuşta damat yapacaklar ölümünü duyarız ins şerefsiz evladı
 

Uzman SühaN

Administrator
Sevgili misafirlerimiz. Duyarlılığınız için teşekkür ederiz. Öfkenizi anlıyoruz , en az sizin gibi bizler de öfkeliyiz. Lütfen yorumlarınızı yaparken dikkat edin. Küfürlü yorumlar kurallarımız gereği yayınlanmamaktadır. Saygılarımızla..
 

deniz eren

Forum Okuru
Allah aşkına imza kampanyası yapın bu şerefsizi idama yollayın .çocuğum uyuyor ve ben çocuğuma bakarak ağlıyorum kim bilir nasıl acı çkmiştir :( allahından bul inşallah
 

zeynep çağan

Forum Okuru
Hamileyim ve haberi okuduğumdan beri ağlıyorum.çocuğumu nasıl bir dünyaya getiriyorum korkuyorum .Allah belanı versin inşallah senin ve senin gibi şerefsizlerin.
 

Halil oz

Forum Okuru
merhamet diyoruz ya onuda böyle ib**ler yüzünden kaybediyoruz
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Uzman SühaN

Administrator
Merhaba sevgili takipçilerimiz,

Pedofili ya da sübyancılık, yetişkin bir kimsenin ergenlik öncesi çocukları veya ergenliğe yeni girmişleri cinsel açıdan çekici bulması ve cinsel eğiliminin çocuklara yönelik olmasına neden olan psikoseksüel rahatsızlık. Bu rahatsızlığa sahip kişilere pedofil ya da sübyancı denir.Pedofili hakkında detaylı bilgiler için aşağıda ki linki ziyaret ediniz..

Pedofili Nedir ?
 
Üst