Muhabbet kuşu ( yavru ) kaçıncı günde yumurtadan çıkar ?

E

Emirhanmutlu

Forum Okuru
Bir çift ingilizim var çiftleşiyolar 3 defa da yumurta yaptı hep boş çıktı en sonuncu yumurtlamada yni 3üncü yumurtlamada baktım yumurtanın sadece 1 inde siyahlık vardı o da en sona kaldı ama kırıp attılar zaten 18 günde çııkması gerekirken 3-4 geçikti kırdı galiba anlayacağınız yine hüsran ...yumurtalar bitti ama dişi hala yuvayla uğraşıyo ne yapmam gerek yardım neden olmuyo bu kuşlar nette bakmadığım yer araştırmadığım şey kalmadı gibi..yardımmmm.....
Kardeşim kuşu erkekle bir yıka kendine gelsin yuvalığı çıkar 4 hafta sonra tekrar tak ve dişi ve erkeğin popo türlerinden biraz kes yani kısalt o zaman yumurta alırsın

Yavru Muhabbet Kuşu İçin hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Muhabbet kuşu nasıl konuşturulur Muhabbet kuşu nasıl konuşturulur
Yavru kusum var erkek muhabbet nasil knusmayi ogrete bilirim??
Bilmedikleriniz 5
Muhabbet Kuşlarının Bitleri Nasıl Temizlenir? Muhabbet Kuşlarının Bitleri Nasıl Temizlenir?
muhabbet kuşu biti, muhabbet kuşu bitleri nasıl temizlenir, kuş biti nasıl temizlenir, muhabbet kuşu bitlerine çözüm Muhabbet kuşların da oluşan bitlerin temizliği hakkın da bilgi edinmek isteyenler için işinize yarayacak bilgileri sizler...
Kuş Bakımı 0
Muhabbet kuşum yumurtadan çıkmadı Muhabbet kuşum yumurtadan çıkmadı
Benim muhabbet kuşum bugün yumurtadan çıkacaktı ama çıkmadı saat sabah 11;11 ne zamana çıkar 71634
Soru-Cevap 3
Yavru muhabbet kuşları nasıl beslenmeli? Yavru muhabbet kuşları nasıl beslenmeli?
Yavru muhabbet kuşları nasıl beslenmeli? Yavru muhabbet kuşu bakımı Selam millet bende bir muhabbet kuşu aldım ama benimki daha 1,5 aylık ve nasıl bakacağımı bilmiyorum. Aranızda muhabbet kuşu bakan varsa banada Yavru muhabbet kuşları nasıl...
Soru-Cevap 1
Yavru Muhabbet Kuşu İçin Yavru Muhabbet Kuşu İçin
yavru muhabbet kuşu bakımı muhabbet kuşu yavrusu bakımı yavru Yeni yavru alırken : Yavru bir muhabbet kuşu almadan önce bazı şeylere dikkat etmeniz gerekir...
Kuş Bakımı 0