Muhteşem 3 günde 2 kg diyeti

turkuaz85

Yeni Üye
Üye
Muhteşem 3 günde 2 kg diyeti
ARKADAŞALR DENENMİŞ BİR DİYETTİR AMA TAVSİYE DE ETMİYORUM 3 GÜNLÜK BİR DİYET BU BİRİNCİ GÜNÜ SADEC VE SADECE YOGURT YİYİYORSUNUZ ACIKTIKÇA SADECE YOGURT VE BİRDE SU İLE ÇAY SERBEST ÇAYDA SEKERSİZ OLMA KAYDIYLA TABİKİ DE.
İKİNCİ GÜN SADECE MEYVE HER ÇEŞİT MEYVE OLABİLİR ACIKTIKÇA DA SINIRSIZ YİYEBİLİRSİNİZ MEYVEYİ AMA BEN KARPUZU TAVSİYE EDERİM

ÜÇÜNCÜ GÜN DE SADECE TAVUK YİYİYORSUNUZ HASLAMA IZGARA MANGAL FIRINDA NASIL ARZU EDERSENİZ(KIZARTMA HARİÇ) YİYİN AMA BASKA HİÇBİSEY YOK İLAVE.BİRDE EGZERSİZ OLARAK GÜNDE 1 SAAT YÜRÜYÜS 3 GÜNDE 2 KG VERECEKSİNİZ BU DİYET 3 GÜNLÜKTÜR ARADAN BİR HAFTA GEMEK KOSULU İLE TEKRAR EDİLEBİR. HAYDİ İYİ ZAYIFLAMAMLAR BİZE İNSALLAH YİYİP YİYİP ZAYIF KALANLAR VARDIR YA BEN ÇOK İMRENİRİM ONLAR GİBİ OLURUZ HEPİMİZ:):pray::pray::pray:

Cevap: Muhteşem 3 günde 2 kg diyeti

tehlikesi yok ama tansiyon düsürücü bi diyet çok zorluyor sadece acil zayıflmaya ihtiyacı olanlar için ama önermiyorum :(

benim acil 3 kilo vermem lazım ve sadece 1 haftam var :( bunu denicem sanırım kızlar olursa yazarım sonucu :D:D:D

aslında denemem lazım istediğim takımın içine girmem için açil birkaç kilo vermem gerekiyor:) 2 haftam var ;) denesem mi:) ama tansiyonum düşer gibi geldi,

kızlar bu diyeti yapamadıım :(:( ilk günden gitti hemde. aşırı derecede miğdem bulandı akşam ve bıraktım. tansiyonumda bir sorun olmadı ama korktum açıkcası.. ders çalışmam gerekiyo ona zararı olmasınıda istemiyorum zinde olmam lazım.. şuan sadece sabah kahvaltılarımı çok düzgün yapıyorum sonrasındada kalori içeren besinler yemiyorum bikaç günde böyle denicem. olmazsada olmaz artık :(:(:(

Geri