Muhteşem Yüzyılın Yeni Bölümünde Neler Olacak ?

Muhteşem Yüzyılın Yeni Bölümünde Neler Olacak ?
muhteşem yüzyıl 46.bölüm
muhteşem yüzyıl 46.bölüm özetiİnsanların tarihe merak salmasını, merak edip okumaya başlamasına da vesile olan Muhteşem Yüzyıl dizisi, 46. bölümüyle yayına girecek. Yeni bölümde Şehzade Mustafa Karakteriyle Mehmet Günsür'ü de izlemeye başlayacağız. Belli bir zaman atlamasıyla ekranlara gelecek dizinin yeni bölümnün özeti ise şöyle;
Behram Paşa, Sultan Süleyman’a eski görevine iade edilmek istediğini söyler. İbrahim, Behram Paşa’nın elindeki kozun farkındadır. Çaresiz, isteğine boyun eğer. Sultan Süleyman, İbrahim’in bu tavrından şüphelenir. İbrahim’den bir an evvel durumu çözmesini ister. İbrahim çekinmeden Behram Paşa’nın karşısına çıkar. İkili tüm kozlarını paylaşır.

Haremde ise sular gitgide ısınır. Valide Sultan ve Hürrem arasındaki çekişme haremdeki cariyelere yansır. Hürrem’e karşı tepkiler yükselir.

Edirne’ye bir çocuk olarak giden Şehzade Mustafa ise güçlü ve yakışıklı bir erkek olarak hareme döner. Onun dönüşü haremde coşkuyla karşılanır. Mahidevran hiç beklemeden şehzadesi için kuracağı haremin hazırlıklarına başlar. Diğer tarafta ise Şehzade Mustafa yeniçeri ocağına ilk adımını atar.
 
Üst